У Чернівцях розірвали угоду з перевізником маршруту №6. Він планує позиватись до суду

У Чернівцях розірвали угоду з перевізником маршруту №6. Він планує позиватись до суду

У Чернівцях розірвали угоду з перевізником маршруту №6. Він планує позиватись до суду
Автобуси на зупинці на вулиці Садовій у Чернівцях. Світлина ілюстративна. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях розірвали угоду з перевізником автобусного маршруту №6 "Денисівкою-1". Підприємство працюватиме на маршруті до кінця січня, як передбачено у договорі. Міська рада оголосила конкурс на визначення нового перевізника, який має використовувати великі автобуси.

Про це у коментарі Суспільному повідомили в департаменті транспорту міськради.

Договір розірвали через порушення графіків руху, недотримання регулярності руху (менш як 95% виконаних рейсів), зменшення кількості транспорту та використання на маршруті автобусів, які не зазначені у договорі, зокрема меншого класу.

Співвласник "Денисівки-1" Віталій Дзюбак у коментарі Суспільному розповів, що порушення, через які розірвали угоду, вважає "штучними та складеними з порушеннями".

"До 29 січня працюватимемо на маршруті, за цей час плануємо оскаржити рішення про розірвання договору в суді", — каже Дзюбак.

Наразі у "Денисівці-1" не отримували листи про розірвання договорів на інших маршрутах чи попередження про це, додав перевізник.

Новий конкурс на обслуговування маршруту №6 та кількох інших виконком оголосив 11 січня. Однією з умов конкурсу на цьому маршруті є використання автобусів великого класу (наприклад, Mercedes-Benz Citaro) замість малого (типу "Богдан" або "ПАЗ"). Конкурс відбудеться 9 березня. До цього часу планують укласти тимчасовий договір з приватним перевізником або з тролейбусним управлінням.

Автобус №6 курсує від вулиці Садової до вулиці Заставнянської у мікрорайоні Роша.

Що відомо

  • У листопаді в Чернівцях змінили перевізника на автобусному маршруті №13 — замість компанії "Денисівка-1" там працює ТОВ "Чернівці-2004". Причиною розірвання договору з "Денисівкою-1" у департаменті транспорту назвали недотримання графіків руху та зменшення кількості автобусів на маршруті — з шести до двох.
  • У грудні департамент транспорту мав намір розірвати договір з "Денисівкою-1" ще за двома автобусними маршрутами — №5 та №34. Втім перевізник звернувся до суду, який заборонив розривати угоди на період розгляду справи. Через це департамент уклав тимчасові договори з тролейбусним управлінням — цього суд не забороняв, пояснював раніше заступник міського голови Ігор Крохмаль. Нині на маршрутах №5 і №34 працює і комунальне підприємство, і приватний перевізник.

Читайте також

У Чернівцях перевірять перевізника на маршрутах №10 та 10А через петицію

У Чернівцях візьмуть кредит на закупівлю тролейбусів та будівництво нової лінії до Калинівського ринку: що відомо

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок