На одній із вулиць Бучі відремонтували дахи 20 багатоквартирних будинків

На одній із вулиць Бучі відремонтували дахи 20 багатоквартирних будинків

На одній із вулиць Бучі відремонтували дахи 20 багатоквартирних будинків
Фото ілюстративне: Олексій Кулеба/Telegram

У Бучі на Київщині замінили покрівлі всіх будинків по вулиці Енергетиків. Нові перекриття та утеплені горища тепер мають 20 багатоквартирних будинків. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі міський голова Анатолій Федорук.

За його даними, деякі багатоповерхівки були пошкоджені російськими снарядами під час повномасштабного вторгнення, інші — мали планову реконструкцію.

Проект втілили коштом місцевого бюджету та за фінансової підтримки Київської обласної військової адміністрації.

Як зауважив Анатолій Федорук, погодні умови іноді не сприяли проведенню будівельних робіт, але підрядники зробили все можливе, щоб забезпечити вчасні поставки будматеріалів і завершити роботи якнайшвидше.

Міський голова також оприлюднив відео ремонту дахів по вулиці Енергетиків.

Що відомо про відбудову Бучі

Буча була в окупації 33 дні. Російські війська залишили місто 31 березня. Увечері 2 квітня у Міністерстві оборони офіційно повідомили, що усі населені пункти Київської області звільнили від російських військових.

Понад 2,5 тисяч споруд пошкодили російські окупанти у Бучі, що на Київщині. Загалом збитки міста складають понад 5 мільярдів гривень.

У вересні мер Бучі Анатолій Федорук повідомляв, що у місті знесуть 372 приватних будинки і два багатоповерхових. Ці будинки зазнали суттєвих руйнувань внаслідок російської військової агресії і не підлягають відновленню.

2 січня 2023 року мер Бучі поінформував, що в Бучанській громаді Київської області близько 523 приватних будинків мають руйнування різного ступеню. З них 70 осель повністю знищені через російське вторгнення.

У Бучі триває реалізація проєкту "Вулиця Вокзальна" щодо відбудови приватних будинків, які були зруйновані і пошкоджені під час повномасштабного російського вторгнення.

Читайте також

У Києві відремонтували будівлі двох судів, пошкоджені на початку російського вторгнення

На початок