У місті на Тернопільщині зафіксували температурний рекорд

У місті на Тернопільщині зафіксували температурний рекорд

Доповнено
У місті на Тернопільщині зафіксували температурний рекорд
Фото: Чортківська МР

У перший день нового року на Чортківській гідрологічній станції на Тернопільщині зафіксували температурний рекорд. Стовпчики термометра піднялися до +16.3 ̊ С. Про це розповіла Суспільному провідний метеоролог Чортківської метеорологічної станції першого розряду Віра Марущак.

За її словами, таку температуру зафіксували вперше від 1946 року. Саме з цього часу на станції ведуть безперервні спостереження.

"Раніше найвища зафіксована температура повітря 1 січня була у 2018 році. Тоді в Чорткові термометри показували +8.7 ̊ С. А найнижчою температура повітря була у 1963 році, тоді в Чорткові фіксували 18.7 ̊ С нижче нуля", – сказала Віра Марущак.

У суботу, 31 грудня, на Чортківській гідрологічній станції вдень зафіксували +7,4 °. У вівторок, 2 січня, максимальна температура становила 14 градусів тепла.

Зокрема, у Тернополі середньодобова температура 1 січня 2023 року на 13 градусів перевищувала кліматичну норму. Про це розповіла Суспільному завсектору метеорологічних прогнозів Тернопільського обласного центру з гідрометеорології Оксана Озимків.

За її словами, удень максимальна температура в обласному центрі становила 12.9 градусів. До цього найтепліший день був у 1959 році. Тоді зафіксували 7,3° тепла.

Читайте також

На початок