У війні з РФ загинули військові з громад Кіровоградщини

У війні з РФ загинули військові з громад Кіровоградщини

У війні з РФ загинули військові з громад Кіровоградщини
Колаж: Суспільне Кропивницький

31 грудня Суспільному стало відомо про загибель п'ятьох військових з Кропивницького району, трьох – з Новоукраїнського і одного військового з Олександрійського району Кіровоградської області. З більшістю попрощалися 30 грудня, двох поховали в останній день 2022 року.

28 грудня біля Бахмуту на Донеччині загинув 47-річний водій батальйону матеріального забезпечення військової частини з Кетрисанівської громади Кропивницького району Віталій Романюк. За інформацією голови громади Віктора Поліщука, загилий був уродженцем міста Бобринець, що на Кіровоградщині. Мав освіту тракториста. У Кетрисанівку переїхав 2001 року, де познайомився з дружиною. З 2015 року служив в лавах Збройних сил України за контрактом в Очакові на Миколаївщині. З 2019 року служив у 59-вй бригаді інженерно-саперних військ. Влітку 2022 року його перевели до батальйону матеріального забезпечення 57-ї бригади. Загинув під час виконання бойового завдання, внаслідок обстрілу.

втрати Кіровоградщини 31 грудня
Віталій Романюк. Facebook Кетрисанівської сільради

30 грудня в місті Новоукраїнка попрощалися з Віктором Поповкіним. За інформацією міського голови Олександра Корінного, чоловік став на захист держави 2016 року. Під час повномасштабного російського вторгнення воював на території Миколаївської області, де отримав поранення. З червня лікувався, та 28 грудня помер. Тіло бійця зустріли живим коридором, поховали на Алеї Героїв Новоукраїнської громади. 30 грудня оголосили Днем жалоби.

втрати Кіровоградщини 31 грудня
Віктор Поповкін. Facebook Олександра Корінного

30 грудня у селі Олексіївка Піщанобрідської громади Новоукраїнського району попрощалися із загиблим у війні з РФ 42-річним Олегом Угріним. Прощання відбулося і на центральній площі міста Помічна Новоукраїнського району, звідки був боєць, написала працівниця Помічнянської міської ради Тетяна Юрченко-Гордієнко.

втрати Кіровоградщини 31 грудня
Олег Угрін. Facebook Тетяни Юрченко-Гордієнко

Депутатка Глодоської сільради Новоукраїнського району Раїса Комар написала про загибель жителя громади Дениса Степаненка. Про дату, час та місце прощання повідомлять додатково.

втрати Кіровоградщини 31 грудня
Денис Степаненко. Facebook Раїси Комар

30 грудня у Новопразькій громаді Олександрійського району попрощалися з навідником механізованого відділення Юрієм Єпанчінцевим, 1982 року народження. За інформацією голови громади Богдана Курупа, після артилерійського обстрілу та бойового зіткнення з російською армією на початку жовтня, боєць вважався зниклим безвісти. Згодом отримали інформацію про його загибель.

втрати Кіровоградщини 31 грудня
Юрій Єпанчінцев. Facebook Новопразької громади

30 грудня в селищі Олександрівка Кропивницького району попрощалися з Ігорем Безрекою, 1979 року народження. За інформацією голови громади Олександра Безпечного, боєць загинув 23 грудня. Поховали його на місцевому кладовищі.

втрати Кіровоградщини 31 грудня
Ігор Безрека. Facebook Ігоря Безреки
Читайте також: 30 грудня у Кропивницькому попрощалися з командиром мінометної батареї Сергієм Антоновим.

30 грудня у селі Новогригорівка Перша Долинської громади Кропивницького району попрощалися з Володимиром Степаненком, який загинув 23 Грудня.

31 грудня у селі Петрокорбівка Новгородківської громади Кропивницького району попрощалися із загиблим 23 грудня Віктором Рецем.

Про обох загиблих у війні з РФ земляках написав голова Долинської громади Євгеній Звіздовський.

втрати Кіровоградщини 31 грудня
Володимир Степаненко (ліворуч) та Віктор Рець (праворуч). Facebook Євгенія Звіздовського

31 грудня у селі Роздолля Компаніївської громади Кропивницького району попрощалися з 55-річним Володимиром Голтвяном. За інформацією голови громади Олександра Маслюкова, загиблий був уродженцем Івано-Франківщини, та виріс і жив у Роздоллі. Закінчив льотне училище за спеціальністю "Штурман-диспечер. Протягом півтора року, з 2014-го, добровільно брав учать в Антитерористичній операції. Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну знову став на захист батьківщини, був командиром стрілецького взводу.

втрати Кіровоградщини 31 грудня
Володимир Голтвян. Facebook Компаніївської громади
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок