Влада збирається в кожному регіоні України створити об'єкти, присвячені відомим спортсменам

Влада збирається в кожному регіоні України створити об'єкти, присвячені відомим спортсменам

Влада збирається в кожному регіоні України створити об'єкти, присвячені відомим спортсменам vorskla.com.ua

У Офісі президента ініцювали проєкт під назвою "Україна — чемпіон". У кожній області України збираються створити спортивні об'єкти, які прославлятимуть видатних атлетів із цього регіону й слугуватимуть "магнітом" для залучення молоді в спорт та для туристів.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента. Ініціативу, запропоновану під час селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій, підтримали міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, народні депутати-спортсмени Жан Беленюк, Ольга Саладуха та Олена Говорова.

"Це буде культова споруда, поруч з якою буде музей. Ми хочемо створити сучасну історію наших спортивних героїв, спортивних легенд. Дуже важливо – і я хочу це підкреслити, – щоб ми вшанували людей, які ще живі, які сьогодні ще мають можливість отримати увагу та пошану від суспільства й держави", – зазначив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Єрмак додав, що такі соб'єкти мають слугувати "магнітами" для розвитку спорту в регіоні та додаткового залучення туристів.

"Якщо діти почнуть займатися спортом, то через три-п’ять років ми їх будемо бачити вже на чемпіонатах України, на п’єдесталах, а потім вони будуть вже олімпійцями", – підтримав міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Раніше Суспільне повідомляло, що уряд України подовжив карантин до 22 травня, але з низкою послаблень. Зокрема будуть дозволені тренування у командних видах спорту для професійних команд на закритих базах.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start