Кучер заявив, що Харківська ОДА миттєво реагувала на запити інфекційної лікарні

Кучер заявив, що Харківська ОДА миттєво реагувала на запити інфекційної лікарні

Кучер заявив, що Харківська ОДА миттєво реагувала на запити інфекційної лікарні

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер прокоментував ситуацію з медикаментами в обласній інфекційній лікарні.

На цю тему він говорив 18 травня в ефірі телеканалу "Настоящее время".

"Я проводив з кожним лікарем опорної лікарні окрему зустріч, де просив одразу ж сповіщати для того, щоб ми реагували, а виявилося, що зараз пан Нартов, який є керівником інфекційної лікарні, говорить, що у нього чогось було недостатньо. У нас є гроші, у нас є Департамент охорони здоров'я, який координує всю цю діяльність, і у зв'язку з цим інцидентом, я своїм дорученням призначив зараз внутрішню перевірку. Відповідна комісія перевірятиме як і лікувальний заклад, так і Департамент охорони здоров'я. І надалі, 100%, я вас запевняю, будуть притягнуті до відповідальності люди, які не догледіли за тим, що відсутні медикаменти, якщо це дійсно було так", — сказав Кучер.

Щодо слів директора лікарні про недостатність коштів, Кучер сказав:

"Йому головне вчасно робити запити на гроші для купівлі медикаментів, й він їх отримуватиме. На всі запити, це та інформація, яка на поверхні, яку я підняв, по всіх запитах була миттєва реакція — він отримував грошові кошти".

Що відомо

  • Про те, що лікарські засоби у лікарні закінчуються і Департаменту охорони здоров'я про це повідомили, Павло Нартов говорив ще 29 квітня в ефірі програми "Тема дня" на Суспільному.
  • 13 травня медпрацівники обласної інфекційної лікарні розповіли журналістам, що колектив виснажений, працівників не вистачає.
  • Родичі пацієнтів, які померли, розповіли, що сплачували за лікування самі.
  • Директор обласного департаменту Вадим Іванніков, посилаючись на дані керівництва обласної інфекційної лікарні, заявив, що лікарня найкраще забезпечена і персоналом, і медикаментами.
  • 15 травня директор обласної інфекційної лікарні Павло Нартов, відповідаючи на скарги волонтерів, публічно визнав, що в якийсь момент лікарські засоби закінчились. Чому так сталося і чи винен в цьому департамент, він не сказав. Нартов також підтвердив, що колектив працює понаднормово.
  • У медзакладі триває експертна перевірка. За словами Кучера, вона триватиме до 22 травня.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди