Кличко розповів, яким спортивним закладам дадуть "зелене світло" після послаблення карантину

Кличко розповів, яким спортивним закладам дадуть "зелене світло" після послаблення карантину

Кличко розповів, яким спортивним закладам дадуть "зелене світло" після послаблення карантину kyivcity.gov.ua

Після 22 травня у Києві планують розпочати другий етап послаблення обмежувальних заходів. Мер столиці Віталій Кличко розповів, які спортивні заклади відчинять свої двері, а які лишаться забороненими.

"Після 22 травня столиця, як і інші регіони країни, почне наступний етап послаблення обмежень. Зокрема, за дотримання регламентів і умов безпеки, розпочнуть працювати: промислові ринки, великі магазини площею до 1 тисячі квадратних метрів, спортзали та фітнес-центри, окрім басейнів", – сказав Віталій Кличко під час онлайн-пресконференції.

Нагадаємо, на попередньому етапі послаблення карантину, з 12 травня, було дозволено проводення групових тренувань для професійних команд на закритих базах, з дотриманням протиепідеміологічних вимог.

Станом на 18 травня в Києві 2321 лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус, з них 49 — летальних. 224 людини одужали.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start