На матчі південнокорейського "Сеула" за гравців вболівали секс-ляльки

На матчі південнокорейського "Сеула" за гравців вболівали секс-ляльки

На матчі південнокорейського "Сеула" за гравців вболівали секс-ляльки Twitter скриншот

Компанія з виробництва секс-іграшок запропонувала клубові заповнити порожні місця для глядачів манекенами "преміум-класу", на що "Сеул" погодився. Вболівальники команди обурилися, що "глядачки" більше нагадують секс-ляльок.

Футбольні клуби намагаються по-різному заповнювати порожнечу на стадіоні через заборону присутності вболівальників. Так, південнокорейський "Сеул" на матчі 17 травня К-Ліги проти "Кванджу" використав для цього манекенів, повідомляє BBC. При цьому деякі з них тримали знаки, що рекламують сайт "для дорослих". Після цього ЗМІ та вболівальники звинуватили клуб у використанні секс-іграшок на трибунах.

У відповідь ФК "Сеул" наполягав, що це "манекени преміум-класу", а не секс-ляльки, але зізнався, що вони надійшли від постачальника, який виробляє секс-іграшки. Перед матчем компанія під назвою Dalcom запропонувала заповнити частину порожніх місць реалістичними манекенами, і клуб погодився. Усього було використано 30 манекенів, з яких 28 жіночої статі, і два — чоловічої. Згодом клуб на своїй сторінці у Facebook таки попросив вибачення у вболівальників, звинувативши у всьому постачальника.

"Сеул" здобув мінімальну перемогу над "Кванджу" у матчі 17 травня, 1:0. Клуб посідає шосту сходинку К-Ліги. Чемпіонат був відновлений 9 травня після вимушеної паузи через пандемію коронавірусу.

ФК "Сеул" є чемпіоном Південної Кореї 2016 року.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start