Заступника голови ДСНС Бондара відсторонили через вибух "українського подарунка" у Польщі

Заступника голови ДСНС Бондара відсторонили через вибух "українського подарунка" у Польщі

Ексклюзивно
Заступника голови ДСНС Бондара відсторонили через вибух "українського подарунка" у Польщі
Заступник Голови ДСНС Дмитро Бондар, фото: УНІАН

Міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський сьогодні 17 грудня повідомив про відсторонення заступника голови ДСНС України Дмитра Бондара через вибух українського подарунка, внаслідок якого поранення отримав начальник польської поліції. Інформацію про відсторонення підтвердили Суспільному у пресслужбі ДСНС.

"Я отримав інформацію, що заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал Д. Бондар, який відповідає за вручення подарунка командиру поліції Польщі Генералу Шимчику, був відсторонений від посади. В Україні також порушено кримінальне провадження у цій справі", — написав Камінський у Twitter.

Керівниця відділу взаємодії із ЗМІ та комунікацій з громадськістю ДСНС Оксана Трухачова у коментарі Суспільному підтвердила відсторонення Бондара.

"Інформація відповідає дійсності на час проведення слідства", — сказала вона.

Що відомо про поранення голови поліції Польщі

15 грудня у Польщі стався вибух, унаслідок якого дістав поранення головний комендант поліції Ярослав Шимчик. Причиною вибуху назвали подарунок, від одного із керівників українських служб, який комендант отримав під час візиту до України.

Польська сторона запросила українську сторону для відповідних роз'яснень. Справа щодо вибуху перебуває у віданні прокуратури та відповідних служб, зауважили в МВС Польщі.

Державна служба з надзвичайних ситуацій 19 грудня прокоментувала поранення голови польської поліції. У ДСНС висловили переконання, що жодного умислу завдати шкоди головному коменданту поліції Польщі у тих, хто передав подарунок, не було і не могло бути.

На початок