У Польщі вибухнув подарунок для начальника поліції, який він отримав в Україні

У Польщі вибухнув подарунок для начальника поліції, який він отримав в Україні

У Польщі вибухнув подарунок для начальника поліції, який він отримав в Україні
. Фото: AP

У Польщі стався вибух, унаслідок якого дістав поранення головний комендант поліції. Причиною вибуху називають подарунок, який отримав комендант під час візиту до України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ Польщі.

"Вчора (14 грудня — ред.) о 7:50 у приміщенні, що примикає до кабінету головного коменданта поліції, стався вибух", — йдеться у повідомленні.

За даними польської сторони, причиною вибуху став подарунок від одного із керівників українських служб, який комендант отримав під час візиту до України.

"(Вибухнув — ред.) один із подарунків, отриманих комендантом під час робочого візиту до України на 11-12 грудня, де він зустрівся з керівниками української поліції та служби з надзвичайних ситуацій", — зазначається в дописі.

Комендант та співробітник Головного управління поліції дістали поранення.

"Внаслідок вибуху комендант отримав легкі поранення і відучора перебуває у лікарні під наглядом. Громадянський співробітник Головного управління національної поліції також отримав легкі поранення, які не вимагали госпіталізації", — розповіли в міністерстві.

Польська сторона запросила українську сторону відповідні роз'яснення. Справа щодо вибуху перебуває у віданні прокуратури та відповідних служб, зауважили в МВС Польщі.

Що відомо

  • 30 листопада 2022 року до посольства України в Іспанії надійшов конверт, який під час огляду вибухнув в руках коменданта. Інцидент розслідують як теракт.
  • Згодом до посольств в Угорщині, Нідерландах, Польщі, Хорватії, Італії, генеральних консульств в Неаполі та Кракові, консульства в Брно надійшли "закривавлені пакунки", заявили в МЗС.
  • 2 грудня МЗС України повідомили, що низка посольств отримували листи-бомби, фальшиві листи-бомби або листи, що містили частини тварин, наприклад очі корови чи свині. Усі українські посольства та консульства переведені в режим посилених заходів безпеки.
  • 5 грудня стало відомо, що українським дипломатам в Іспанії знову погрожують — поліція вилучила ще три конверти з очима тварин.
  • 7 грудня у МЗС розповіли, що українським дипломатам продовжують надходити погрози, загалом зафіксовано вже 31 випадок у 15 країнах.

Читайте також

Запрошують до іноземного легіону: у МЗС повідомили про нову провокацію у Німеччині

На початок