Вибух у Польщі: ДСНС прокоментувало поранення голови поліції

Вибух у Польщі: ДСНС прокоментувало поранення голови поліції

Вибух у Польщі: ДСНС прокоментувало поранення голови поліції
. Варшава, Польща. Фото: AP

Державна служба з надзвичайних ситуацій висловила жаль у зв’язку з нещасним випадком у Головній комендатурі поліції Польщі 14 грудня 2022 року, під час якого внаслідок вибуху подарунка, переданого під час візиту в Україну, дістав травму головний комендант поліції Ярослав Шимчик.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

"Виключно з добрих намірів і глибокої вдячності Ярославу Шимчику було передано символічний подарунок, який пов’язаний із опором українського народу російському агресору" — йдеться у повідомленні.

У ДСНС висловили переконання, що жодного умислу завдати шкоди головному коменданту поліції Польщі у тих, хто передав подарунок, не було і не могло бути.

"Впевнені, що після вивчення обставин і причин цього нещасного випадку, будуть зроблені належні безпекові висновки з цієї ситуації", — зазначили рятувальники.

У службі також висловили сподівання, що інцидент не вплине на співпрацю між країнами.

"Сподіваємось, подія не матиме негативного впливу на високий рівень співпраці між органами правопорядку України і Польщі, а навпаки, ще більше посилить нашу співпрацю з метою, зокрема, наближення спільної перемоги над російським окупантом і встановлення справедливого миру в Україні відповідно до міжнародного права", — зазначається в дописі.

У ДСНС також додали, що цінують послідовну підтримку і допомогу, яку польська поліція надає Україні і громадянам України, а також побажали головному коменданту поліції Польщі Ярославу Шимчику якнайшвидшого одужання.

15 грудня у Польщі стався вибух, унаслідок якого дістав поранення головний комендант поліції. Причиною вибуху назвали подарунок, від одного із керівників українських служб, який комендант отримав під час візиту до України.

Польська сторона запросила українську сторону для відповідних роз'яснень. Справа щодо вибуху перебуває у віданні прокуратури та відповідних служб, зауважили в МВС Польщі.

Читайте також

Нічна атака "шахедами", росіяни не випускають з окупованих територій, Путін прилетів до Білорусі. 299 день війни. Онлайн

На початок