Замість росіянина. Український легкоатлет став призером чемпіонату Європи-2014

Замість росіянина. Український легкоатлет став призером чемпіонату Європи-2014

Замість росіянина. Український легкоатлет став призером чемпіонату Європи-2014 dn.gov.ua

Українець Руслан Дмитренко став бронзовим призером чемпіонату Європи зі спортивної ходьби на 20 км через шість років після змагань. Це стало можливим після дискваліфікації росіянина через допінг.

Про це інформує пресслужба Федерації легкої атлетики України. Європейська легка атлетика надіслала листа до ФЛАУ, в якому повідомила про те, що Руслану Дмитренку присуджена "бронза" чемпіонату Європи-2014. Причиною послугувала дискваліфікація росіянина Олександра Іванова через порушення антидопінгових правил. Його результати з 9 липня 2012 року до 17 серпня 2014 року були анульовані (чемпіонат Європи в Цюриху відбувся з 12 до 17 серпня – Ред.)

На європейській першості в Цюриху атлетів, які посіли з першого по четверте місця розділили дві секунди. Переможцем тоді став іспанець Мігель Анхель Лопес (1:19.44 хв), "срібло" отримав росіянин Олександр Іванов (1:19.45 год). Ще один представник Росії Денис Стрєлков і українець Руслан Дмитренко показали час 1:19.46 год, проте завдяки десятим долям секунди медаль отримав Стрєлков.

Після дискваліфікації Іванова Дмитренко піднявся на третє місце, а Стрєлков, відповідно, став другим.

"Приємно отримати медаль. Поступово починаю реабілітацію (Дмитренко у березні потрапив у ДТП – Ред.) і тут такий бонус у вигляді бронзи! Можливо, це знак, що не можна зупинятися, потрібно рухатися далі і попереду будуть ще медалі. Це величезний стимул для мене" – відреагував на звістку Дмитренко.

  • У 2014 році Руслан Дмитренко також став переможцем Кубка світу зі спортивної ходьби, встановив національний рекорд України і був визнаний найкращим скороходом року у світі на дистанції 20 км за підсумками серії IAAF Race Walking Challenge.
Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start