На Кіровоградщині відбудеться різдвяний вікенд вузькоколійкою

На Кіровоградщині відбудеться різдвяний вікенд вузькоколійкою

На Кіровоградщині відбудеться різдвяний вікенд вузькоколійкою
фото Укрзалізниці

На Кіровоградщині 24 грудня відбудеться різдвяний вікенд Гайворонською вузькоколійкою. Про це Суспільному розповів речник Укрзалізниці Олександр Шевченко.

З його слів, на пасажирів чекає подорож ретропотягом, який везтиме справжній німецький паротяг Гр-280.

"Під час туру можна буде скуштувати гарячу юшку та куліш зі шкварками на березі Південного Бугу, потрапити на екскурсію до локомотивного депо та ознайомитися з роботою раритетної вузькоколійки. Також пасажирів очікує культурна програма від місцевої громади із запальними українськими піснями й танцями. Можливість проїхатися на унікальній автомотрисі ГАЗ-12 "Зім".

На Кіровоградщині відбудеться різдвяний вікенд Гайворонською вузькоколійкою
Автомотриса ГАЗ-12 "Зім". фото Укрзалізниці

Для участі в ретротурі потрібно заповнити коротку реєстраційну форму. Квиток на ретропоїзд коштує 215 гривень в обидві сторони.

Також для учасників туру є додаткова можливість організовано доїхати до Гайворона спецпоїздом з Києва та Вінниці й повернутися на ньому додому. Виїзд з Києва в п’ятницю (23 грудня) о 21:05, повернення до столиці зранку в неділю (25 грудня).

Що відомо

  • У Кіровоградській області відновили ретротури Гайворонською вузькоколійкою з паротягом Гр-280. Це – четвертий рейс, який влаштували для туристів, розповів Суспільному речник Укрзалізниці Олександр Шевченко.
  • На Кіровоградщині змінили графік руху вузькоколійного потяга Гайворон-Рудниця.
  • У Кіровоградській області ремонтують вузькоколійну залізницю сполученням Голованівськ - Гайворон.
  • Щоб продемонструвати туристичний потенціал гайворонської вузькоколійки та врятувати її організували показову поїздку паротяга у березні 2021 року.
  • На підтримку вузькоколійки у Гайвороні у травні 2021 року відбувся GoodoK Fest.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок