Релокований бізнес сплатив в бюджет Івано-Франківської області 7,5 млн грн податків

Релокований бізнес сплатив в бюджет Івано-Франківської області 7,5 млн грн податків

Релокований бізнес сплатив в бюджет Івано-Франківської області 7,5 млн грн податків
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Третина релокованих на Прикарпатті підприємств і приватних бізнесів зареєструвалися і сплачують податки на місцевому рівні. Про це на міжрегіональному економічному форумі в Івано-Франківську розповіла начальниця Головного управління Державної податкової служби в області Ірина Столярик.

"У нас є 95 підприємств, які переїхали. Це — і суб’єкти підприємницької діяльності, і фізичні особи. 35 з них уже зареєструвалися як платники податків у нашій області та сплатили 7,5 млн грн податків", — розповіла Ірина Столярик.

Представники бізнесу, за її словами, адаптувалися до роботи в умовах воєнного часу. Адже збільшується кількість зареєстрованих підприємців і найманих працівників.

"За період воєнних дій у нас зареєструвалися 2,5 тисячі суб’єктів підприємницької діяльності. Загалом маємо 85 тисяч таких суб’єктів. Щодо найманих працівників, то спочатку їх звільняли. Якщо у березні-травні протягом місяця реєструвалися 4 тисячі найманих працівників, то на сьогодні вийшли на рівень минулого року – 8-8,2 тисячі", — розповіла Ірина Столярик.

З її слів, у порівнянні з 2021 роком, на Прикарпатті не зменшився рівень збору податків.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок