Франківщина — у трійці областей, куди найактивніше переїжджають підприємства з інших регіонів

Франківщина — у трійці областей, куди найактивніше переїжджають підприємства з інших регіонів

Франківщина — у трійці областей, куди найактивніше переїжджають підприємства з інших регіонів
Фото ілюстративне: Unsplash

Івано-Франківщина — серед трьох областей України, куди найактивніше переїжджають підприємства з регіонів, де ведуться активні бойові дії. Найбільше сюди релокувалисяРелокація полягає в переміщенні одного або декількох спеціалістів, наприклад з одного міста в інше, для продовження виконання робочих функцій. Фактично, для співробітника компанії, релокація — це переїзд на нове місце проживання, для підприємства — на нове місце розміщення компаній з ІТ-сфери. Про це у коментарі Суспільному розповіла виконувачка обов’язків голови Фонду держмайна України Ольга Батова.

19 квітня вона зустрілася з працівниками Івано-Франківської обласної військової адміністрації та розповіла про об’єкти державної власності на Прикарпатті, які можна орендувати чи приватизувати підприємствам, що переїжджають в область. За словами Ольги Батової, їх є 25.

"Є Google-форма, яку може заповнити кожне підприємство, що хоче релокуватися із зон, де тривають активні бойові дії. Ця форма потрапляє до Міністерства економіки. Там розглядають запит і зв’язуються з представниками підприємства у термін від одного до п’яти днів", — пояснює Ольга Батова.

З її слів, потім опрацьовані міністерством дані передають у військову адміністрацію. Там визначають, які площі в регіоні підійдуть саме для цієї компанії. З вибором місця для релокації допомагають також фахівці Фонду держмайна, в яких є реєстр всіх об’єктів державної власності.

"Ми з аналітиками працюємо для того, щоб виокремити з усієї державної власності ті об’єкти, які, як ми вважаємо, є цікавими для релокації. Також ми інформуємо щодо тих об’єктів, які в нас є для оренди чи приватизації. Де ми знаємо, що там є вільна площа", — говорить Ольга Батова.

За її словами, опісля представники підприємства обирають зручний для переїзду регіон і об'єкт. Тоді держава допомагає з транспортуванням — "Укрзалізницею" та "Укрпоштою". Вантажать і доставляють все необхідне також коштом держави.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок