Музикант з Кіровоградщини написав пісню про війну, після пережитого у Харкові

Музикант з Кіровоградщини написав пісню про війну, після пережитого у Харкові

Музикант з Кіровоградщини написав пісню про війну, після пережитого у Харкові
Суспільне Кропивницький

Музикант з міста Олександрія Кіровоградської області Олексій Лисенко написав пісню про війну в Україні й назвав її "Булінг". 24 лютого він був у Харкові, в Індустріальному районі, який російська армія почала обстрілювати з перших днів повномасштабного вторгнення. Розповів Суспільному, після того, як ракета поцілила неподалік будинку, де він жив — вирішив їхати з міста. Нині живе у Кропивницькому. Тут створює електронну музику і зняв кліп на пісню.

Створювати електронну музику Олексій Лисенко почав 10 років тому, коли дізнався про існування програми, за допомогою якої можна писати біти. У перекладі з англійської біт — це удар. В музиці — це використання ударних інструментів.

"Я буквально "горів" музикою, дуже подобалося її слухати. Одного дня мені сказали, що її можна створювати на комп'ютері. Я так захопився, що попросив друга закачати мені цю програму і почав розбиратися".

Олексій не має музичної освіти. Нотній грамоті навчався самостійно. "Нотну грамоту я вивчив з інтернету. Нині я розумію, як правильно писати музику, знаю, що таке аранжування, як правильно будувати структуру треків".

Музикант написав понад п'ять тисяч композицій та більше, ніж пів тисячі треків його власного контенту купили музиканти з інших країн.

"Перше почали купувати в мене музику — американці, також були люди з Німеччини та Польщі".

Олексій з Олександрії. Рік, до вторгнення Росії в Україну, разом зі своєю дівчиною жив у Харкові. Розповів, там зустрів ранок 24 лютого.

"Це була п'ята година ранку. Мене розбудила моя дівчина і сказала, що щось бахкає. Я виглянув з вікна, виїжджала колона автомобілів. Я не міг повірити, що почалась війна. Це був Індустріальний район Харкова".

9 березня він переїхав з Харкова у Кропивницький. Тут йому запропонували роботу. Він очолює студію звукозапису. Після пережитого в Харкові, юнак записав пісню під назвою "Булінг". За допомогою кропивницької команди зняв кліп. Говорить, слова в його пісні мають дещо інше значення.

"Події, пережиті у Харкові, стали початком для написання перших рядків, — говорить Олексій. — Ця пісня спонукає до того, що незважаючи ні нащо, потрібно рухатись далі, як би не було страшно, треба прориватися та йти до своєї цілі".

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок