ЦВК припинила повноваження депутатки від "ОПЗЖ" Льовочкіної

ЦВК припинила повноваження депутатки від "ОПЗЖ" Льовочкіної

ЦВК припинила повноваження депутатки від "ОПЗЖ" Льовочкіної
Юлія Льовочкіна. Фото: Опозиційний блок

Рішення було ухвалене через заборону діяльності політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" за постановою суду, що набула чинності, повідомляє пресслужба Центральної виборчої комісії.

До комісії надійшла постанова Верховної ради від 1 грудня 2022 року, якою достроково припинено повноваження народного депутата України Юлії Льовочкіної, у зв’язку з особистою заявою про складання нею депутатських повноважень. Льовочкіна була обрана на позачергових виборах 21 липня 2019 року в багатомандатному виборчому окрузі від "ОПЗЖ".

"ЦВК визнала заборону діяльності партії "ОПЗЖ" рішенням суду, яке набрало законної сили. Це унеможливлює ухвалення рішення щодо визнання обраним народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року у виборчому списку вказаної політичної партії", — повідомили у Комісії.

Хто така Льовочкіна

Юлія Льовочкіна — політикиня, депутатка Верховної ради VI — IX скликань у різні роки від "Партії регіонів", "Опозиційного блоку", "Опозиційної платформи — За життя", рідна сестра політика, нардепа державного діяча, ексголови Адміністрації президента часів Януковича Сергія Льовочкіна. У серпні 2022 журналісти Української правди повідомляли, що, за їхньою інформацією, Сергій Льовочкін виїхав з України та нині проживає у Франції неподалік від Ніцци в муніципалітеті Сен-Жан-Кап-Ферра.

30 листопада повідомлялось, що Юлія Льовочкіна спрямувала Верховній раді подання про дострокове припинення її повноважень як нардепа. Верховна рада підтримала дострокове позбавлення її повноважень народної депутатки та членкині депутатської групи "Платформа за життя та мир".

На початок