У Чернігові погасили нову марку "Зброя Перемоги"

У Чернігові погасили нову марку "Зброя Перемоги"

У Чернігові погасили нову марку "Зброя Перемоги"
ФОТО: Суспільне Чернігів

Нові марки "Укрпошти" "Зброя Перемоги" погасили у Чернігові біля підніжжя Катерининської церкви 6 грудня, у День Збройних Сил України. На кожному аркуші – шість марок із зображеннями різного озброєння, яке зараз використовують українські військові. Це "Вільха", "Нептун", "Байрактар", "Джавелін", "Стугна" і "Хаймарс". Цей випуск марок – благодійний, частина грошей від продажу піде на допомогу ЗСУ.

У погашенні марок взяли участь начальник Чернігівського прикордонного загону Олександр Чорний, військовий комісар області Олег Гончарук і полковник Дмитро Брижинський, який у лютому-березні 2022 року керував обороною Чернігова. Брижинський розповів, що в дитинстві і сам збирав марки, йому приємно, що він долучився до погашення цих, присвячених ЗСУ.

"Я впевнений, що саме ці марки, я думаю, що років через 10-15 за ними будуть всі ганятись і шукати, де б знайти ці марки. Збройним Силам я віддав 25 років, тому, скажімо так, це справа життя була. Я розумію, що саме завдяки Збройним Силам ми маємо зараз свою незалежність, ми маємо на чернігівській землі, на більшій частині, спокій".
У Чернігові погасили нову марку "Зброя Перемоги"
Дмитро Брижинський. ФОТО: Суспільне Чернігів

Ставлення до ЗСУ в українців змінилося, розповів Дмитро Брижинський.

"Навчання не проводились, тому дуже серйозно ніхто не ставився до Збройних Сил. А вже коли безпосередньо Збройні Сили були застосовані за своїм прямим призначенням, починаючи з 2014 року, то сприймаєш це свято зовсім по-іншому. Сприймаєш з гордістю, сприймаєш дуже серйозно це свято. Це свято, яке повинні вся відмічати, всі повинні розуміти, що це дуже тяжка робота – служба у Збройних Силах, особливо у воєнний час".
У Чернігові погасили нову марку "Зброя Перемоги"
У Чернігові погасили нову марку "Зброя Перемоги". ФОТО: Суспільне Чернігів

Марки "Зброя Перемоги" випустили накладом 200 тисяч аркушів, розповіла Олена Дорошенко. За її словами, це благодійний випуск.

"90 гривень коштує аркуш, на аркуші – шість марок. 18 гривень з кожного аркуша йде на підтримку Збройних Сил України".

У Чернігові погасили нову марку "Зброя Перемоги"
Олена Дорошенко. ФОТО: Суспільне Чернігів

Марки можна буде придбати у відділеннях "Укрпошти" та в онлайн-магазинах. Протягом 6-7 грудня у центральному відділенні в Чернігові марки можна погасити спеціальним штемпелем.

За словами Олени Дорошенко, з 9 грудня "Укрпошта" планує продавати марку "Херсон – це Україна".

У Чернігові погасили нову марку "Зброя Перемоги"
"Херсон – це Україна". ФОТО: Ігор Смілянський

Детальніше дивіться у сюжеті:

Читайте також

Пересувні відділення та план “Б”: як працює “Укрпошта” у прикордонних районах та в умовах блекауту на Чернігівщині

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок