Верховний комісар ООН з прав людини відвідає Україну

Верховний комісар ООН з прав людини відвідає Україну

Верховний комісар ООН з прав людини відвідає Україну
. Верховний комісар Організації Об’єднаних Націй з прав людини Фолькер Тюрк. Фото: AP

Верховний комісар Організації Об’єднаних Націй з прав людини Фолькер Тюрк здійснить візит в Україну із 4 по 7 грудня та відвідає низку українських міст.

Про це повідомляється на сайті Управління Верховного комісара ООН з прав людини

"Верховний комісар ООН з прав людини Фолькер Тюрк у неділю розпочинає чотириденний офіційний візит до України на запрошення Уряду", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що посадовець відвідає низку українських міст, зокрема, Харків та Ізюм, де зустрінеться із представниками влади та місцевими мешканцями.

"Під час візиту Верховний комісар відвідає Київ та населені пункти Київської області, Харків, Ізюм та Ужгород. Він має зустрітися з представниками уряду, місцевої влади та громадянського суспільства, а також із групами жертв порушень прав людини, включаючи родичів цивільних осіб, які зникли безвісти або зазнали насильницьких зникнень і родичів військовополонених", — розповіли в Управлінні.

Наприкінці візиту Тюрк проведе пресконференцію у Києві наприкінці свого візиту — у середу, 7 грудня, о 13:00. Більше інформації про пресконференцію буде надано пізніше.

Читайте також

Під час обстрілів України з 10 жовтня загинули щонайменше 77 цивільних — ООН

Необхідне розслідування: в ООН прокоментували відео з "розстрілом російських військовополонених"

На початок