У Бучанській громаді розгорнули 26 стаціонарних "пунктів незламності"

У Бучанській громаді розгорнули 26 стаціонарних "пунктів незламності"

У Бучанській громаді розгорнули 26 стаціонарних "пунктів незламності"
Фото: Бучанська міська рада/Telegram

У Бучанській громаді в приміщеннях шкіл, садочків, адміністративних будівель нині функціонують 26 стаціонарних "пунктів незламності". Поруч із ними, у різних куточках громади планують облаштувати ще не менше 30 мобільних "пунктів незламності". Про це повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

За його словами, мобільні "пункти незламності" будуть оснащені генераторами, буржуйками, водою, печивом і всім необхідним для обігріву в морозну погоду.

Як зазначив Анатолій Федорук, свідомі бізнеси, які вже і так надають послуги з обігріву та доступу до інтернету відвідувачам, можуть реєструвати свої "пункти незламності" на офіційному сайті.

"Давайте продовжувати підтримувати один одного. Разом ми переживемо цю зиму", — наголосив Бучанський міський голова.

Авторка: Олена Фріз.

Що відомо

  • Для захисту цивільного населення під час надзвичайних ситуацій у Києві створюються "пункти незламності". Місце їх розташування можна дізнатися в районних військових адміністраціях, органах місцевого самоврядування або ж на спеціально створеному сайті.
  • На Київщині підготували 754 пункти обігріву, які облаштували у кожній громаді області. Вони працюватимуть, коли температура повітря знизиться, а також під час можливих відключень електроенергії та опалення. Пункти обігріву будуть стаціонарні та мобільні.
  • З'явилася інтерактивна карта пунктів обігріву, які створені у Київській області. На карті позначені пункти в усіх семи районах області.

Читайте також

Працює цілодобово: У Києві відкрили "пункт незламності" у слідчому ізоляторі

На початок