Дві медалі отримали сумчанки на чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху

. Фото: Оксана Квітченко

Сумчанки Єлизавета Дідоренко та Анна Герман взяли участь у чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху, який проходив в Ужгороді. Про це розповіла їх тренерка Оксана Квітченко.

Участь у змаганнях взяли близько 120 спортсменів, які змагалися за 14 комплектів медалей. Обидві сумчанки дійшли до фіналу.

Єлизавета Дідоренко стала чемпіонкою у вазі до 48 кг і отримала "золото". Анна Герман поступилась у фіналі вагової категорії до 78 кг і здобула "срібло", розповіла Оксана Квітченко.

• Сумчани вибороли медалі на міжнародному турнірі з карате та Кубку України.
  • Сумчанки взяли участь у чемпіонаті України з пляжного волейболу U-17, який відбувся у Києві.