У Рівному псевдомедики знову ошукали пенсіонерів під приводом коронавірусу

У Рівному псевдомедики знову ошукали пенсіонерів під приводом коронавірусу

У Рівному псевдомедики знову ошукали пенсіонерів під приводом коронавірусу
ілюстрація

У Рівному пенсіонери виявили зникнення заощаджень після візиту в їхню оселю псевдомедиків. Це другий аналогічний випадок, зафіксований цього тижня. В обох інцидентах візитери були в халатах, масках та представлялись працівниками поліклініки.

У пресслужбі поліції повідомили, що подружжя літніх рівнян зникнення грошей виявило вчора, 8 травня. Але самі "медики" приходили до них двома днями раніше. За словами 86-річного господаря, жінки прийшли під приводом перевірки симптомів коронавірусу.

– Запропонували пройти на кухню, де нібито почали обстеження: вимірювали температуру, тиск, слухали дихання та оглядали горло. Поки одна "лікарка" оглядала, інша спочатку записувала всі дані, а потім стала нишпорити у кімнаті, – розповіла подробиці пресофіцерка поліції Марія Юстицька.

Зникнення коштів пенсіонер помітив лише через два дні: не стало 4000, які лежали у тумбочці, та іще 6300 – у гаманці в шафі. За фактом шахрайства слідчі проводять досудове розслідування. 

Нагадаємо, 5 травня у Рівному 87-річна пенсіонерка впустила двох жінок до оселі, оскільки ті назвались медпрацівницями та мали відповідний вигляд: були одягнуті у білі халати та медичні маски. Вони повідомили, що проводять профілактичні заходи через пандемію коронавірусу, міряють температуру та навіть роблять масаж, що і запропонували пенсіонерці. Поки одна розминала власниці оселі спину, інша "обчистила" сховки та забрала 23 тисячі гривень.

"Правоохоронці вкотре застерігають громадян не впускати до помешкання підозрілих осіб і обмежити будь-які контакти та спілкування із незнайомцями. Відповідні профілактичні бесіди варто провести усім особам похилого віку, особливо одиноким. Адже, як зазначають працівники управління охорони здоров’я у Рівному, надання медичних послуг на дому у період карантину заборонено", – нагадали у пресслужбі поліції.

Нагадаємо, до карантину у Рівному масовим видом шахрайства були повідомлення про втрапляння рідних чи близьких у ДТП та пропозиції "відкупитись" від поліції. Кількох шахраїв поліція затримала "на гарячому", це були переважно немісцеві чоловіки.

Вибір редакції

На початок