У Рівному знову затримали телефонного шахрая

У Рівному знову затримали телефонного шахрая

У Рівному знову затримали телефонного шахрая

Поліція у Рівному схопила 21-річного жителя міста Дніпро, який намагався ошукати пенсіонера на 2700 доларів. Він діяв за старою схемою, повідомивши, що затримали сина, який побив перехожого і відпустять його з поліції за певну суму. Такі обставини Суспільному розповіла спеціалістка відділу комунікації поліції області Світлана Карачун.

Затримали підозрюваного на вулиці Гагаріна, коли той прийшов по "викуп". Допоміг у цій справі брат потенційної жертви, який запідозрив лихе і повідомив поліцію.

Також правоохоронці перевіряють причетність до схеми двох жителів Донеччини, які чатували на вулиці. Нагадаємо, минулої п'ятниці у Рівному затримали ще одного жителя Дніпропетровщини, який займався схожим шахрайством. Як ми повідомляли раніше, після різдвяних свят на Рівненщині різко зросла кількість ошуканих жителів. У поліції вкотре закликали одразу ж припиняти розмови, в яких йдеться про "відкуп".

Читайте також: Псевдополіцейський прийшов додому до рівнянки та забрав усі гроші

Схема нова – результат старий: рівнян ошукали на майже 50 тисяч гривень

Нагадаємо, минулого тижня у Рівному затримали чоловіка з Дніпропетровщини, який хотів ошукати рівнянку на 3 тисячі доларів, діючи за схемою "ваш син потрапив у ДТП". Він представився працівником поліції, але чоловік потенційної жертви запідозрив лихе та повідомив правоохоронцям. Підозрюваного затримали, коли він прийшов по гроші.

Автор: Іван Марчук

На початок