"Інгулець" піднявся із зони вильоту завдяки перемозі над "Вересом"

. upl.ua

Футбольний клуб "Інгулець" із селища Петрове Олександрійського району Кіровоградської області виграв у рівненського "Вереса" із рахунком 1:0. Гра, яка відкривала програму 15-го туру української прем’єр-ліги сезону 2022-2023 років відбулася на домашньому стадіоні петрівчан. Перемога для підопічних Младена Бартуловича стала другою поспіль і дозволила команді піднятися на 12-ту сходинку турнірної таблиці чемпіонату, залишивши зону вильоту.

Стан газону не дозволяв командам якісно комбінувати, та вже на десятій хвилині господарі створили перший небезпечний момент у грі: здалеку небезпечно пробивав Валерій Кучеров, голкіпер петрівчан Олексій Паламарчук виручив свою команду.

"Інгулець" відповів гольовою атакою, яку точним ударом завершив Артем Сітало.

Артем Сітало наносить удар у матчі проти "Вереса". upl.ua

У першому таймі можливість забити мав півзахисник "Вереса" Владислав Шарай, та пробив над воротами суперників після пасу Миколи Гайдучика.

Двічі протягом однієї хвилини могли забити господарі: удари Максима Марусича та Максима Ковальова відбив голкіпер гостей Богдан Когут.

Арбітр Дмитро Кривушкін у першому таймі показав гостям дві жовті картки, одну з яких, за надмірі емоції, тренеру "Вереса" Юрію Вірту.

У другій половині гри перевагою володіли гості. Двічі небезпечно пробивав півзахисник команди з Рівного Геннадій Пасіч. Після першого удару, на 60-ій хвилині, м’яч пройшов повз ворота, другий – на 62-ій хвилині – ногами відбив Паламарчук.

Подвійну жовту – за фол і розмови з арбітром – і, відповідно, червону карту на 84-ій хвилині отримав Шарай, залишивши "Верес" у меншості.

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу господарів.

"Інгулець" – "Верес" 1:0

Гол: Сітало, 13

"Інгулець": Паламарчук, Запорожець, Клименко (Коробенко, 54), Марусич (Одарюк, 64), Сітало (В. Блізніченко, 76), Кучеренко, Смоляков, Нагієв (Сидоренко, 76), Ковальов, Поспєлов, Кухарук (Саків, 76)

"Верес": Когут, Гагун, Мірошник, Вовченко, Є. Пасіч, Лебеденко (Курко, 73), Кучеров, Шарай, Дахновський (Сергійчук, 79), Г. Пасіч, Гайдучик

Попередження: Кучеренко, 48; Одарюк, 65; Запорожець, 73 — Вовченко, 41; Сергійчук, 81; Шарай, 84; Когут, 90+1.

Вилучення: Шарай

• Перемігши у другому матчі поспіль, "Інгулець" набрав 13 очок у 14 матчах і очікувати результати решти матчів туру буде на 12-ій сходинці турнірної таблиці. У "Вереса" після 15 ігор і четвертої поразки поспіль залишилось 17 очок, підопічні Юрія Вірта – восьмі.
  • В запасі у петрівчан є матч десятого туру проти львівського "Руху".
  • Після 15-го туру першість "йде" на зимову паузу. Наступний тур запланований на початок березня 2023 року.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб