Півтори доби без водопостачання. Як жителів Кіровоградщини забезпечують водою

Півтори доби без водопостачання. Як жителів Кіровоградщини забезпечують водою

Півтори доби без водопостачання. Як жителів Кіровоградщини забезпечують водою
Суспільне Кропивницький

Жителі Кіровоградської області залишились без водопостачання через ракетні обстріли російськими військами енергетичних об’єктів України 23 листопада. Суспільне дізнавалось, як вирішує це питання підприємство-постачальник "Дніпро-Кіровоград" і коли в оселях людей з’явиться вода.

Через відсутність електропостачання зупинилися всі насосні агрегати підприємства, які качають воду, розповів керівник підприємства "Дніпро-Кіровоград" Олександр Пісний: "Розпочнемо свою роботу і повернемося у штатний режим, коли з’явиться електроенергія у Світловодську, Олександрії і Знам’янці. І коли будуть забезпечені насосні станції з перекачки по водогону – центральному, районному – тоді буде у місті Кропивницький".

Зі слів Олександра Пісного, кожне місто регіону забезпечене дизель-генераторами, водовозами і ємностями, з яких лудям видаватимуть питну воду: "Ми розставляємо ємності біля супермаркетів у спальних районах. Адреси публікуємо у соцмережах".

Водопостачання є в мікрорайонах Масляниківка, селищі Гірниче та селі Сонячне, які під’єднані до іншої мережі.

Воду підвозять

Кропивничанин Микола Прозирай, який живе у мікрорайоні Бєляєва, зробив запас води: "Технічної води у ванну набрали, 20 літрів питної води набрали".

Поки водопостачання не відновлять, воду жителям Кіровоградщини привозитимуть, розповів працівник водоканалу Євген Фоменко: "Привезли людям дев’ть кубів води. Протягом дня будемо ще підвозити".

Кропивничанин Ярослав Марченко набрав води для приготування їжі і миття посуду: "Води немає два дні".

Кропивничанин Василь Коломієць сказав, що мешканці будинків на вулиці Полтавська набирають воду в тамтешньому джерелі: "Біжимо до каплички. А в інших мікрорайонах дуже важко".

Що відомо

23 листопада через ракетний обстріл військовими РФ, близько 14:30 в Кіровоградській області вимкнули електроенергію. Повітряна тривога на території регіону тривала з 12:47 до 15:25. В обласному центрі не їздили тролейбуси, начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович закликав зробити запаси води.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок