Зеленський після ракетної атаки по Україні закликав виключити Росію з Ради Безпеки ООН

Зеленський після ракетної атаки по Україні закликав виключити Росію з Ради Безпеки ООН

Зеленський після ракетної атаки по Україні закликав виключити Росію з Ради Безпеки ООН
. Засідання Ради безпеки ООН. Фото: AP

Президент України Володимир Зеленський виступаючи перед Радою Безпеки ООН закликав виключити Росію з організації, адже РФ є терористичною державою, а її право вето — це нонсенс.

"Ми маємо відновити правосуддя і в самій ООН. терористична держава не може брати участі в жодних голосуваннях щодо своєї власної агресії, свого терору", — наголосив Зеленський.

Він заявив, що той факт, що право вето надається країні, яка "веде цю злочинну війну" є нонсенсом.

Читайте також: Зеленський виступив перед Радбезом ООН та запропонував резолюцію щодо засудження енергетичного терору Росії

"Ми маємо дозволити світу вийти з цього тупика. Ми не можемо бути в заручниках у одного міжнародного терориста", — наголосив президент України.

Що відомо

  • Росія 23 листопада завдала масованого ракетного удару по території України. Внаслідок цього у всіх регіонах запровадили аварійні відключення світла.
  • Загалом по Україні через російську атаку загинули шестеро людей, ще 36 — отримали поранення. За словами очільника Нацполіції Олександра Клименка, влучання ракет відбулося в 16 об'єктів по країні.
  • Під час атаки сили ППО збили 51 з 70 крилатих ракет і п'ять дронів-камікадзе, які випустили по Україні 23 листопада. Випускали ракети з районів Ростовської області РФ, а також з акваторій Каспійського та Чорного морів.
  • Президент Володимир Зеленський доручив послу України в ООН звернутися із запитом щодо невідкладного скликання Радбезу через ракетний удар Росії по українських містах.

Читайте також

Україна активно працює над тим, щоб вилучити Росію з Радбезу ООН — Подоляк

Видалити "ракову пухлину". Чи можна виключити Росію з Радбезу ООН

На початок