Жителям двох громад Криворіжжя нададуть понад 18 тис. кубометрів дров для опалення

Жителям двох громад Криворіжжя нададуть понад 18 тис. кубометрів дров для опалення

Жителям двох громад Криворіжжя нададуть понад 18 тис. кубометрів дров для опалення
Фото: Pixabay

Жителям Широківської та Зеленодольської громад Криворізького району нададуть дрова для опалення. Про це Суспільному розповів начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.

"Допомогу від обласної військової адміністрації у вигляді паливної деревини у Криворізькому районі повинні отримати жителі Широківської громади — у кількості 3 тисячі кубічних метрів та жителі Зеленодольської громади — майже 15,3 тисячі кубічних метрів на визначену переліком кількість домогосподарств", — розповів він.

За словами голови Широківської громади Олександра Кокула, дрова для опалення отримають близько півтори тисячі людей, що проживають у будинках з пічним опаленням.

"У нас на 95% громада газифікована. Але ми ж знаємо, що і газу може не бути, тому люди запасаються. Це буде небагато, по 1,5 кубометра, але хоч щось допоможе", — сказав гоова громади.

За словами Євгена Ситниченка, за дев’ять місяців повномасштабної війни російська армія зруйнувала у Криворізькому районі 30 приватних будинків, пошкодила 543 будівлі, серед яких 59 багатоповерхівок. До початку холодів відремонтували частково пошкоджені будинки — вікна затягнули плівкою або іншим тимчасовим матеріалом.

Читайте також

Купують пічки та запасаються дровами: як жителі Дніпропетровщини готуються до зими

У Зеленодольській громаді Криворіжжя через обстріли РФ пошкоджено 40% житла та інфраструктури

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок