Із Полтавщини передали гуманітарну допомогу на Херсонщину

Із Полтавщини передали гуманітарну допомогу на Херсонщину

Із Полтавщини передали гуманітарну допомогу на Херсонщину
Полтавська ОВА

21 листопада до Чорнобаївської громади, що на Херсонщині, із Полтавщини привезли гуманітарну допомогу. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова ОВА Дмитро Лунін.

Для жителів Чорнобаївської громади, яка перебувала в окупації понад вісім місяців, доставили гуманітарну допомогу у п’яти вантажівках.

Привезли, зокрема, продукти харчування, питну воду, теплі ковдри, пічки для обігріву. Також – засоби гігієни та підгузки для малюків.

Що відомо

  • 11 листопада у Головному управлінні розвідки Міноборони повідомили, що Херсон повертається під контроль України й туди заходять частини ЗСУ.
  • 15 листопада до Херсона вперше заїхала фура з гуманітарним вантажем. Також херсонці отримали допомогу від Організації Об’єднаних Націй. Так, гуманітарна колона доставила до міста харчові продукти, воду, гігієнічні засоби, будматеріали, постіль та ліхтарі на сонячних батареях для понад 6 000 жителів Херсона.
  • У Херсон доставили 17 тонн борошна та понад 8 000 консервів, продуктових наборів, засобів особистої гігієни, одяг та питну воду з Волині. Також із Закарпаття направили до Херсонщини 55 генераторів
  • З 19 листопада у Херсоні почали працювати гуманітарні центри. Там можна безплатно отримати продукти, засоби гігієни та інше, повідомляє Херсонська ОВА.

Читайте також

На Полтавщину надіслали 17 вантажівок допомоги від ООН

На початок