У війні з РФ загинули бійці з шести громад Кіровоградщини

У війні з РФ загинули бійці з шести громад Кіровоградщини

У війні з РФ загинули бійці з шести громад Кіровоградщини
Суспільне Кропивницький

15 листопада Суспільному стало відомо про загибель військових з трьох громад Олександрійського району, двох громад Новоукраїнського та однієї громади Кропивницького району Кіровоградської області. Наймолодшому був 31 рік.

9 листопада на Донеччині загинув олександрієць Віталій Іванов, 1980 року народження. Про це написав міський голова Олександрії Сергій Кузьменко. За його інформацією, військового поховають у Харкові, таке бажання його родини.

втрати Кіровоградщини 15 листопада
Віталій Іванов. Телеграм Сергія Кузьменка

12 листопада у селі села Шишкине Ганнівської громади Новоукраїнського району попрощалися із 46-річним Анатолієм Шамшуром. Це інформація від голови громади Людмили Гаразди. Військовий загинув 1 листопада на Харківщині. У нього залишились дружина, двоє доньок і троє онуків. День поховання загиблого на території громади оголосили Днем жалоби.

втрати Кіровоградщини 15 листопада
Анатолій Шамшур. Facebook Людмили Гаразди

15 листопада Петрівська громада Олександрійського району прощатиметься із 48-річним Сергієм Дорошенком із села Новий Стародуб. За інформацією голови громади Світлани Тилик, чоловік, маючи досвід участі у бойових діях, 24 лютого вступив до лав Петрівської тероборони, згодом відправився на фронт. Помер 12 листопада в лікарні міста Кривий Ріг Дніпропетровської області від отриманих поранень. У нього залишились дружина і донька. Поховають бійця у рідному селі.

втрати Кіровоградщини 15 листопада
Сергій Дорошенко. Facebook Петрівської селищної ради

15 листопада у селі Безводня Соколівської громади Кропивницького району прощатимуться із 31-річним Дмитром Щербанем. Це інформація від голови громади Інни Завірюхи. Боєць народився у селищі Нове, після закінчення школи проходив строкову службу, працював на будівництві, повернувся з-за кордону, щоб захищати Україну. Загинув 2 листопада на Луганщині. Без батька залишились двоє дітей. 15 листопада у громаді оголосили одноденний траур.

втрати Кіровоградщини 15 листопада
Дмитро Щербань. Facebook Соколівської сільської ради

У бою з російським військовими в селі Богородичне Донецької області загинув гранатометник Віталій Косенко, 1986 року народження, з села Павлівка Світловодської громади Олександрійського району. Про це написав голова громади Андрій Маліцький 13 листопада. Учасника Антитерористичної операції/Операції об'єднаних сил у 2015-2017 роках мобілізували 27 лютого, з травня вважали зниклим безвісти. Про дату, час і місце прощання повідомлять додатково.

втрати Кіровоградщини 15 листопада
Віталій Косенко. Facebook Андрія Маліцького

16 листопада на центральній площі міста Помічна Новоукраїнського району прощатимуться із загиблим у війні з РФ Олексієм Калниболотчуком, 1984 року народження, написала працівниця міської ради Тетяна Юрченко-Гордієнко.

втрати Кіровоградщини 15 листопада
Олексій Калниболотчук. Facebook Тетяни Юрченко-Гордієнко

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок