У Львові прощаються із захисником України Тарасом Чайкою

У Львові прощаються із захисником України Тарасом Чайкою

У Львові прощаються із захисником України Тарасом Чайкою
Львівська міська рада

Вранці, 12 листопада, у Львові прощаються із захисником України Тарасом Чайкою, який загинув у бою з військами РФ. Йому було 29 років. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Тарас Чайка народився у селі Сокіл Волинської області. Чоловік закінчив Львівський національний університет природокористування. Після цього навчався у Міжрегіональній академії управління персоналом. У 2022 році здобув ступінь магістра права та планував стати адвокатом.

Після навчання на військовій кафедрі на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Тарас Чайка отримав звання "молодший лейтенант". Із початком повномасштабного вторгнення чоловік боровся із Росією у лавах 125 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ. Був командиром окремого розвідувального взводу. 16 квітня військовий здобув звання "лейтенант".

Тарас Чайка загинув 2 листопада. Йому було 29 років. У захисника залишилися мама, дружина, донька, брат та бабуся.

Прощання з військовим розпочалось о 10:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. О 10:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Читайте також

У Львові попрощаються із захисниками України Олегом Богушем та Андрієм Вітюком

Вибір редакції

На початок