На Кіровоградщині справність лічильників води перевірятимуть по-новому

На Кіровоградщині справність лічильників води перевірятимуть по-новому

На Кіровоградщині справність лічильників води перевірятимуть по-новому
фото УНІАН

У Кіровоградській області з 1 листопада у абонентів "Дніпро-Кіровоград" лічильники повірятимуть по-новому без демонтажу. Про це Суспільному розповів керівник підприємства Олександр Пісний.

За його словами, задля виконання робіт залучають підрядників, які нині працюють в Кременчуці та Сумах. Вартість не зміниться, повірка одного приладу коштуватиме 345 гривень.

"Переваги нової послуги – при повірці не треба демонтувати лічильники води. У свою чергу це унеможливлює пошкодження через виконання робіт зношених труб в помешканнях людей. Зменшує ситуації по затопленню квартир абонентів та їх сусідів. Таке нововведення є зручним, тому що роботи займають всього 30 хвилин часу на один лічильник".

Результати повірки лічильників води обробляються за допомогою програмного забезпечення та розміщуються на сайті системи електронної реєстрації результатів повірки. Це дозволяє замовникам в онлайн режимі відслідковувати результати повірки, завантажувати свідоцтва про повірку або довідки про непридатність лічильника води з електронно-цифровим підписом.

Зі слів Олександра Пісного, обласне підприємство "Дніпро-Кіровоград" має на Кіровоградщині 180 тисяч абонентів.

Що відомо

Повірка лічильників на воду проводиться кожні чотири роки. Зі слів речниці управління Держпродспоживслужби у Кіровоградській області Наталії Шевченко, згідно постанови уряду, на період дії воєнного стану і три місяці після нього повірку можна не робити. До цього всі показання лічильників вважаються дійсними і постачальники послуг мають їх приймати.

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок