Клуб Української Прем'єр-Ліги запропонував провести решту чемпіонату в одному місті

Клуб Української Прем'єр-Ліги запропонував провести решту чемпіонату в одному місті

Клуб Української Прем'єр-Ліги запропонував провести решту чемпіонату в одному місті Associated Press

До керівництва Української Прем'єр-Ліги звернулася чернігівська "Десна", яка пропонує проводити матчі після відновлення сезону в Києві.

Чернігівський клуб звернувся до керівництва УПЛ з відкритим листом. Керівництво "Десни" хоче, щоб команди топ-шістки грали решту матчів у столиці. Як йдеться у листі, це дозволить усім учасникам змагань уникнути залежності від тривалих перельотів чи переїздів.

Крім того, як вважають представники клубу, таке рішення надасть можливість максимально ущільнити футбольний календар. Також Київ має розвинуту спортивну та тренувальну інфраструктуру для підготовки та проведення рестарту сезону.

"Зокрема столичні арени НСК "Олімпійський", "Динамо" імені Валерія Лобановського та "Оболонь" сертифіковані для прийняття матчів найвищого національного рівня", - йдеться у зверненні.

Як заключний аргумент чернігівська команда навела "питання безпеки":

"У такий стислий термін значно простіше та економічно доцільніше забезпечити якісний санітарний контроль за здоров’ям усіх учасників матчів на трьох аренах, ніж на вдвічі більшій кількості стадіонів".

Заяву доповнив і президент клубу Володимир Левін.

"Також важливий фактор - транслятори. Чи зможуть вони забезпечити якісний продукт в умовах постійних переїздів? І це ми не говоримо про систему ВАР, яка у нас зараз всього одна. Ну і головний аргумент - безпека гравців, тренерів і офіційний осіб матчів - чи підуть їм на користь постійні переїзди?"

Бос "Десни" також додав, що сам Чернігів не може запропонувати прийняти решту матчів через відсутність належної інфраструктури. Натомість у Києві вона відповідає вимогам, вважає він.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start