"Не дамо Росії вкрасти Різдво": кияни зареєстрували ще одну петицію про ялинку

"Не дамо Росії вкрасти Різдво": кияни зареєстрували ще одну петицію про ялинку

"Не дамо Росії вкрасти Різдво": кияни зареєстрували ще одну петицію про ялинку
Проєкт Різдвяної ялинки-2023 у Києві Фото: Ігор Добруцький

На сайті Київської міської ради з’явилась ще одна петиція про ялинку. У тексті авторка пропонує, щоб цього року до новорічних свят у Києві таки встановили головне святкове дерево країни, але не за бюджетні кошти, а за гроші меценатів.

"Різдво та Новий рік в умовах війни – це не забаганка. Це виклик Росії, яка намагається вкрасти нашу землю, нашу ідентичність, наші свята. Сьогодні не відзначати Різдво та Новий рік – це зробити подарунок терористам. Показати їм, що вони досягли своїх цілей хоч частково", — зазначає авторка петиції Інна Боднар.

За її словами, українцям, потрібні позитивні емоції як дітям, так і дорослим. Тож ялинку потрібно встановити, але без усіляких масових заходів і за кошти благодійників.

Петицію зареєстрували 9 листопада і за добу її підтримали понад 600 людей. Щоб депутати Київради розглянули пропозицію, потрібно 6000 голосів.

Що відомо

  • На розгляд столичної влади представили проєкт головної новорічної ялинки, яку цього року планують встановити у Києві. У розробників дизайну було кілька варіантів, вибір зупинили на оздобленні в синьо-жовтих кольорах національного прапора.
  • 6 листопада мер Києва Віталій Кличко в об’єднаному телемарафоні повідомляв, що у Києві на Різдво та Новий рік масових святкувань не буде. Проте столична влада попередньо планує встановлення новорічної ялинки, хоча все залежатиме від безпекової ситуації.
  • 8 листопада на сайті КМДА зареєстрували петицію проти встановлення новорічної ялинки у Києві. Необхідні 6 тисяч підписів зібрали менше ніж за добу.
  • Наразі у КМДА заявили, що питання про встановлення новорічної ялинки на Софійській площі у Києві столична влада вирішуватиме наприкінці листопада з урахуванням безпекової ситуації в країні

Читайте також

Кияни збирають підписи, щоб у "Київ Цифровий" додали оплату приватних парковок

"Роз'єднані війною": українці обрали новорічно-різдвяну марку

На початок