Сили оборони з початку жовтня просунулися вглиб Херсонщини на 36,5 кілометрів — Залужний

Сили оборони з початку жовтня просунулися вглиб Херсонщини на 36,5 кілометрів — Залужний

Сили оборони з початку жовтня просунулися вглиб Херсонщини на 36,5 кілометрів — Залужний
Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний. Фото: УНІАН

За кожним так званим "жестом доброї волі" противника стоять колосальні зусилля наших військ. Так само як ворог відходив з Києва та Харківщини, залишав острів Зміїний, ймовірний вихід із Херсону — це результат наших активних дій, написав у Телеграм Головнокомандувач ЗСУ Залужний.

За його словами на Херсонському напрямку Сили оборони України зруйнували логістичні шляхи та систему забезпечення, порушили систему управління військами противника. Тим самим не залишили російським військам іншого виходу, ніж вдатися до втечі.

"Наразі ми не можемо підтвердити або спростувати інформацію про так зване виведення російських окупаційних військ з Херсону. Ми продовжуємо ведення наступальної операції відповідно до свого плану", — сказав Залужний.

Також він повідомив, що на Херсонському напрямку з 1 жовтня Сил оборони просунулися в глибину до 36,5 км, загальна площа відвойованої території сягає до 1381 кв. км, відновили контроль над 41 населеним пунктом."

"Тільки протягом минулої доби на напрямку Петропавлівка-Новорайськ підрозділи Сил оборони просунулись на 7 км, взяли під контроль 6 населених пунктів, повернули Україні до 107 кв. км території. На напрямку Первомайське-Херсон ми просунулись на 7 км, взяли під контроль 6 населених пунктів, площа звільненої землі — 157 кв.км", — написав Залужний.

Що відомо

  • Росія заявила, що відведе війська на Херсонщині з правого берега Дніпра на лівий — тобто з Херсона та прилеглих населених пунктів. Такий наказ дав міністр оборони РФ Шойгу командувачу російськими військами в Україні Суровікіну.
  • Заява Міноборони Росії про відвід військ з правого на лівий берег Дніпра може бути пасткою, прокоментував Суспільному військовий експерт Михайло Жирохов.
  • Голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич звернувся до жителів Херсонщини та всіх, хто має будь-яку інформацію про події на південному фронті і попросив дотримуватись інформаційної тиші.
  • Заступниця міністра оборони Ганна Маляр каже, що вірити словам росіян не можна, потрібно бути готовими до будь-чого з їхнього боку.
  • 9 листопада українські військові знищили склад боєприпасів російських військ у Бериславському районі Херсонської області.

Читайте також

  • 260 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок