На Львівщині 10 листопада діятимуть графіки погодинного вимкнення електроенергії

На Львівщині 10 листопада діятимуть графіки погодинного вимкнення електроенергії

На Львівщині 10 листопада діятимуть графіки погодинного вимкнення електроенергії
Львівобленерго

На Львівщині 10 листопада діятимуть графіки погодинного вимкнення електроенергії. Про це повідомив у Telegram начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

"НЕК "Укренерго" надало розпорядження застосувати планові відключення у всіх областях України. Обмеження будуть тривати з 09:00 до 12:00 та з 16:00 до 21:00. Більше про відключення у нашій області читайте на сайті та фейсбук-сторінці "Львівобленерго", —повідомив Максим Козицький.

Графіки вимкнення електроенергії застосовували на Львівщині 8 та 9 листопада. Перед тим, 25 жовтня, в області були віялові відключення електроенергії.

Що відомо

  • 25 жовтня у Львові та області ввели віялові відключення електроенергії для населення. 28 жовтня такі відключення припинили.
  • Із 31 жовтня на Львівщині мав діяти графік погодинного вимкнення електроенергії. Проте через ранкову ракетну атаку Росії на Україну, графік не запрацював.
  • Натомість із 17:00 у Львівській області впровадили графік аварійних відключень за розпорядженням диспетчера НЕК "Укренерго". Орієнтовний час відсутності електроенергії мав сягати 3-4 години.
  • Вранці, 1 листопада, на Львівщині не впроваджували графіків аварійного чи погодинного відключення електроенергії. Світло для населення не вимикали до 8 листопада.
  • 8 листопада на Львівщині діяли графіки погодинного вимкнення електроенергії.
  • 9 листопада, за розпорядженням "Укренерго" на Львівщині вводили графіки погодинних вимкнень. Відключення відбувалися з 8 до 20 год.

На початок