Twitter почав додавати сірі офіційні ярлики до деяких відомих акаунтів. Згодом вони зникли

Twitter почав додавати сірі офіційні ярлики до деяких відомих акаунтів. Згодом вони зникли

Twitter почав додавати сірі офіційні ярлики до деяких відомих акаунтів. Згодом вони зникли
Офіс Twitter у Нью-Йорку. Фото: АР

9 листопада соцмережа Twitter почала додавати сірі офіційні ярлики до деяких відомих акаунтів, щоб вказати, що вони є справжніми. Через кілька годин мітки почали зникати.

Про це повідомляє Assosiated Press.

"Зверніть увагу, що Twitter буде робити багато дурниць в найближчі місяці", — написав новий власник компанії Ілон Маск у Твіттері. "Ми збережемо те, що працює, і змінимо те, що не працює".

Деякі політики, ЗМІ та відомі особистості отримали офіційний ярлик, а інші — ні. Маск, схоже, визнав цю плутанину і взяв на себе роль "оператора гарячої лінії зі скарг у Twitter", запросивши користувачів надсилати йому скарги.

Такі медіасайти, як The Associated Press, The New York Times, The Washington Post і The Wall Street Journal отримали офіційне позначення, так само як і такі компанії, як Nike, Apple і Coca-Cola. А потім вони зникли, пише видання.

Відомий блогер і письменник Джон Грін жартома зазначив, що він отримав новий ярлик, а його молодший брат і партнер по відеоблогу Хенк Грін не пройшов відбір. Але потім ярлик акаунта Джона Гріна теж зник. Інший популярний ютубер Маркес Браунлі, який публікує відео про технології, написав у твіттері, що отримав ярлик, потім знову написав, що він зник, чим привернув увагу самого Маска.

"Я просто вбив його", — відповів Маск, хоча спочатку було незрозуміло, він має на увазі конкретно ялик Браунлі, чи весь проєкт.

Поточна система використання на сайті так званих "синіх галочок", що підтверджують справжність облікового запису, незабаром зникне для тих, хто не платить щомісячну абонплату. Галочки стануть доступними з дати, яка ще не буде оголошена, для всіх, хто бажає сплатити 7,99 доларів на місяць, що також включатиме деякі бонусні функції, такі як менша кількість реклами та можливість отримати більшу видимість твітів.

"Сіра голочка" на відміну від "синьої галочки" верифікації буде безкоштовною.

Нинішня система верифікації платформи діє з 2009 року і була створена для того, щоб гарантувати, що відомі і публічні акаунти є тими, за кого себе видають.

Читайте також

Реформи Ілона Маска: Twitter братиме по 8 доларів за верифікацію акаунту та синю галочку

Twitter, ймовірно, втратив більше мільйона користувачів з моменту приходу Ілона Маска в компанію

На початок