9 листопада на Прикарпатті знову уведуть графіки аварійних знеструмлень — обленерго

9 листопада на Прикарпатті знову уведуть графіки аварійних знеструмлень — обленерго

9 листопада на Прикарпатті знову уведуть графіки аварійних знеструмлень — обленерго
Фото ілюстративне: Суспільне Івано-Франківськ

9 листопада в Івано-Франківській області за вказівкою "Укренерго" знову введуть графіки погодинних вимкнень електроенергії. Про це повідомили на Facebook-сторінці "Прикарпаттяобленерго".

Як ідеться в дописі, з 7:00 графіки введуть для другої черги споживачів. Далі — за необхідності та відповідно до графіків.

"Попередньо вимкнення застосують з 7:00 по 11:00 (друга черга), з 13:00 по 17:00 (третя черга) та з 17:00 по 20:00 (перша черга). Але ситуація може змінитися — можуть як скасувати графіки, так і застосувати додаткові обмеження", — написали на сторінці "Прикарпаттяобленерго".

Відстежити інформацію про вимкнення та час відновлення електропостачання можна за посиланням або на стартовій сторінці сайту, обравши пункт "Немає світла".

Також цю інформацію можна дізнатися у чат-боті Viber.

Що відомо

25 жовтня 2022 року на Прикарпатті запровадили графік аварійних вимкнень електроенергії. В області сформували 10 черг відключень споживачів, кожну з яких від’єднуватимуть від електропостачання після розпоряджень від диспетчера НЕК "Укренерго".

27 жовтня "Прикарпаттяобленерго" оприлюднило графіки аварійних вимкнень електроенергії на Івано-Франківщині. Також замість 10 черг енергетики сформували чотири групи відключення споживачів.

1 листопада в "Прикарпаттяобленерго" оприлюднило нові графіки аварійних вимкнень електроенергії на Івано-Франківщині. Замість чотирьох черг з адресами, які підлягають відключенням, енергетики сформували три такі черги.

Технічний директор "Прикарпаттяобленерго" Олег Сеник відповів на найпоширеніші запитання жителів області, які компанія отримала від початку аварійних вимкнень електроенергії.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок