У німецькій Бундеслізі масово протестували гравців на коронавірус і виявили 10 хворих

У німецькій Бундеслізі масово протестували гравців на коронавірус і виявили 10 хворих

У німецькій Бундеслізі масово протестували гравців на коронавірус і виявили 10 хворих Associated Press

Німецька футбольна ліга провела понад 1700 тестів у двох вищих дивізіонах і планує також другу хвилю перевірки перш ніж гравці розпочнуть тренування.

Бундесліга має стати першою топлігою в Європі, яка повернулася до змагань. У рамках підготовки до рестарту сезону Німецька футбольна ліга (ДФЛ) перевірила гравців, тренерів та персонал першої та другої Бундесліг на COVID-19, повідомляє пресслужба ДФЛ.

Тестування пройшли у 36 клубах, загалом 1724 тести, з яких у 10 випадках було виявлено коронавірус. Раніше про три позитивні тести інформував ФК "Кельн". Усі троє перебувають на самоізоляції. У яких клубах ще 7 хворих, не повідомляється.

У ДФЛ додали: "На цьому тижні буде проведена друга хвиля тестів, тут також можуть бути поодинокі позитивні результати. Одне із завдань другого етапу — зменшити ймовірність "помилково негативних" результатів, які ніколи не можна повністю виключити".

Що відомо

  • Бундесліга була призупинена з середини березня через глобальну пандемію коронавірусу. Чемпіонат планували відновити 9 травня, утім уряд поки не дав на це дозволу.
  • Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що будь-яке рішення про те, коли спортивні заняття можуть відновитись і щодо присутності глядачів на них, буде ухвалене 6 травня.
  • 21 квітня, після відеоконференції з асоціаціями УЄФА наполегливо рекомендував лігам догравати сезон, допустивши при цьому "особливі" випадки.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start