Під час оборони України від вторгнення російської армії полягли військові із Миргородського та Полтавського районів. Про це Суспільному повідомив речник обласного центру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.
Ігор Свищ загинув 6 листопада внаслідок штурмування українських позицій російською армією. Сталося це поблизу села Водяне Волноваського району на Донеччині. 48-річний боєць мав звання старший солдат, каже Роман Істомін.
Ігор був стрільцем механізованої роти. Військовий проживав у селі Корсунівка Сенчанської громади. Працював учителем історії у місцевій школі, розповіла голова громади Наталія Сліпухова.

"Народився Ігор Петрович 9 листопада у селі Рубанівка Херсонської області, навчався у Полтавському національному педагогічному університеті імені Короленка. У 2014 році не вагаючись став на захист незалежності, пішовши добровольцем на війну. Ігор Петрович був добрим, чуйним, справедливим, працьовитим",– повідомила Наталія Сліпухова.
За словами голови громади. У нього залишилися дружина, син та донька. Поховають загиблого у селі Корсунівка, коли – невідомо.
Того ж дня внаслідок отриманих на війні поранень у лікарні помер Антон Дігтяр. 22-річний воїн мав звання старший солдат, розповів речник Роман Істомін.
Антон Дігтяр народився у селі Руденківка Новосанжарської громади, де і закінчив місцеву школу, розповів Суспільному голова громади Геннадій Супрун. За його словами, боєць був механіком-водієм танкової роти. Поранення отримав на Донеччині.

"Він був дуже товариським, життєрадісним юнаком. Навчався у Руденківській школі, дуже любив спорт, виступав у складі районної юнацької команди у футбольній лізі. З 6 років проживав у селі Пологи-Низ. Крім батьків у нього залишилися брат та сестра, він – найменший", – розповів голова Новосанжарської громади.
Прощатимуться із військовим 9 листопада у селищі Нові Санжари, а поховають у селі Руденківка.
Що відомо
- Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого поцілили по об’єктах у Миргороді.
- За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкти у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах.
- За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".
- 10 жовтня у Кременчуцькому районі російська армія завдала три удари по об'єктах енергетичної інфраструктури. Про це у Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
- 1 листопада Полтавщину атакували десять дронів-камікадзе "Shahed-136". Троє з них збили сили ППО, стільки ж — сили територіальної оборони, ще чотири влучили у цивільні об’єкти. Про це у Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.