Розклад уроків не змінювали. Як у кропивницькій школі пристосувались до відключення електроенергії

Розклад уроків не змінювали. Як у кропивницькій школі пристосувались до відключення електроенергії

Розклад уроків не змінювали. Як у кропивницькій школі пристосувались до відключення електроенергії
фото Суспільне Кропивницький

Використовувати електронні сервіси, які дозволяють продовжувати навчання під час відключення електропостачання та інтернету: так рекомендує робити школам керівниця обласного департаменту освіти Ельза Лещенко. Як пристосувались у кропивницькому ліцеї до навчання без електрики?

Якщо відмикається електроенергія, діти виконують завдання, яке отримують у Classroom, розповідає директорка ліцею Галина Война. У вересні розробили алгоритм дій для вчителів та учнів на випадок непередбачуваних ситуацій, зокрема, відключення електроенергії. "Ми маємо право 70 відсотків від загального матеріалу подавати асинхронно – коли вчитель відсутній і учні виконують завдання. І тільки 30 відсотків зобов’язані виходити на зум-конференції".

Змінювати розклад уроків через графіки відключень електрики в школі не будуть, тому що для кожного мікрорайону міста це різні години, каже директорка.

Урок припиняють у випадку, коли електропостачання чи інтернет зникає у вчителя, розповіла вчителька української мови та літератури Ольга Лебедєва. "Я працюю в школі, тому що вдома нестабільний інтернет, наприклад, вчора систематично вибивало то в мене, то в дітей і поверталися продовжували заново".

За майже місяць відключень електропостачання до такого навчання пристосувались, говорить мама школяра Ірина Сербіна. "У нас є до роутера під’єднаний пристрій безперервного живлення, який тримає годину-півтори інтернет, але це, якщо інтернет є. Якщо вимикається світло і немає інтернету, можна під’єднатися до мобільного".

Осінніх канікул у школі не буде. Їх об’єднали з зимовими.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок