На війні загинув пластун зі Львівщини Тарас Гаврилишин

На війні загинув пластун зі Львівщини Тарас Гаврилишин

На війні загинув пластун зі Львівщини Тарас Гаврилишин
Фото: Пласт Львів

На війні загинув пластун з Львівщини Тарас Гаврилишин. Чоловік пішов добровільно боронити Україну. Про смерть захисника повідомили на Facebook-сторінці осередку "Пласту" у Львові.

Тарас Гаврилишин загинув на південному напрямку.

"Друг ТеТе (чорноморське псевдо "Айсберг") в перші дні повномасштабного вторгнення, разом із іншими побратимами з куреня Чорноморці, зголосився добровольцем до лав Збройних сил України. Відбував службу у 45 артилерійській окремій бригаді", — йдеться у повідомленні.

Тарас Гаврилишин був учасником "Пласту" з 1997 року. Був одним із головних інструкторів морського пластування, зокрема у вітрильництві, водному мандрівництві, піонірці, картографії, самозарадності. Інструктор на Крайовому Морському таборі в Арґентині у 2018 році. Курінний 25 куреня УСП “Чорноморці” ім. Святого Миколая в Україні.

Навчався у Львові, закінчив географічний факультет ЛНУ ім. І. Франка. Займався прокладанням гірських маршрутів, був туристичним гідом по Карпатах. Останні кілька років професійно займався будівництвом сучасних човнів різних типів.

Читайте також

Львів попрощався з військовим 125 бригади Сил ТрО Андрієм Біляком

У Львові попрощалися з військовими Андрієм Цвігуном і Тарасом Тисовським

На початок