Зі звільнених територій евакуювали 22 тисячі людей — Верещук

Зі звільнених територій евакуювали 22 тисячі людей — Верещук

Зі звільнених територій евакуювали 22 тисячі людей — Верещук
Віцепрем'єрка Ірина Верещук. Фото: Мінреінтеграції

Зі звільнених територій евакуювали 22 тисячі людей. Про це в ефірі єдиного телемарафону повідомила віцепрем'єр-міністерка, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

"Ми допомогли 22 тисячам людей евакуюватися. Є люди, які їдуть на деокуповану територію, а є люди, особливо жінки з дітьми, маломобільні, люди пенсійного віку, які евакуйовуються", — розповіла Верещук.

За словами посадовиці, часто люди бояться евакуації, бо не знають, де їм жити і не мають коштів. Водночас Верещук розповіла, що Харківська обласна військова адміністрація пропонує евакуацію до Харкова. Там людей можуть розмістити у гуртожитках вишів. Як додала міністерка, щонайменше три області готові приймати людей, які хочуть виїхати з деокупованих територій.

"До прикладу Тернопільська область у нас готова прийняти людей з евакуаційних поїздів, Львівська область, а також Полтавщина, всі готові розмістити людей і пережити зиму", — сказала Верещук.

За її словами, на звільнених територіях Херсонщини, Харківщини, Донеччини тривають стабілізаційні заходи. Проводиться розмінування, людям надається гуманітарна та медична допомога, відновлюється електропостачання. Водночас деякі населені пункти досі піддаються обстрілам окупантів. Через це відновлення ускладнюється.

Читайте також

Енергетичний "Рамштайн", російські "Кинджали" в Білорусі, у Києві світла може не бути тижнями. 252 день війни. Онлайн

Найбільше переселенців у Кіровоградській області – з Донеччини

На початок