"Будівельник" здобув третю перемогу в основному раунді Кубка Європи ФІБА

FIBA Basketball

Українська команда ввійшла до топ-2 групи завдяки другій перемозі над "Бріндізі".

Київський баскетбольний клуб "Будівельник" здобув третю перемогу в основному раунді чоловічого Кубка ФІБА. Команда підійшла до четвертого туру з перемогами над італійським "Бріндізі" й нідерландським "Донар Ґронінґен" та поразкою від естонського "Калев/Крамо".

У четвертому матчі кияни знову зустрілися з "Бріндізі": в номінальному домашньому матчі, що проходив на майданчику суперника в Італії.

"Будівельник" поступався на старті, програвши першу чверть із відставанням у чотири очки – 23:37, проте після провальної другої десятихвилинки від опонентів вирвався вперед із відривом у десять пунктів. На екваторі зустрічі підопічні Валерія Плеханова вели з рахунком 45:35.

У третій чверті "Бріндізі" вдалося скоротити відставання від київської команди до чотирьох очок: перед фінальним відрізком гри "Будівельник" вів уже 67:63.

Попри пресинг італійців на старті вирішальної четвертої чверті український клуб успішно втримав перемогу, обігравши суперників із 10-очковою перевагою – 93:83.

Кубок Європи ФІБА. 4-ий тур

• "Будівельник" (Україна) – "Бріндізі" (Італія) – 93:83 (23:27, 22:8, 22:28, 26:20)

Найбільшу кількість очок киянам приніс канадський атакувальний захисник Джонні Берганемескел – 31. Також він виконав три підбирання, чотири асисти та два перехоплення. Найбільшу кількість підбирань (11) оформив американець Джерай Ґрант, а результативних передач (10) – українець Богдан Близнюк.

У паралельному матчі естонський "Калев/Крамо" розгромив аутсайдерів групи, нідерландський "Донар Ґронінґен" із рахунком 94:41. Естонська та українська команди наразі є лідерами групи.

Група F. Турнірна таблиця

1. "Калев/Крамо" (Естонія) – 7 очок (4 матчі), +70 (різниця очок)
  2. "Будівельник" (Україна) – 7 (4), +18
  3. "Бріндізі" (Італія) – 6 (4), +10
  4. "Донар Ґронінґен" (Нідерланди) – 4 (4), -98

Дві найсильніші команди з кожної групи вийдуть до другого раунду Кубка Європи, де чвертьфіналісти також визначатимуться у форматі групового раунду.

• 23 листопада. 19:30. "Калев/Крамо" – "Будівельник" (5-ий тур Кубка Європи).