"Прометей" здобув шосту поспіль перемогу в Латвійсько-естонській лізі з баскетболу

БК "Прометей"

Слобожанці перемогли з 37-очковим відривом.

Український баскетбольний клуб "Прометей" здобув шосту поспіль перемогу в Латійсько-естонській лізі 2022/23. У попередніх матчах слобожанська команда здолала "Огре", "Валмієру Гласс Віа", "ВЕФ Рига", "Ракаере Тарвас" та "Пярну".

У шостій грі підопічні Ронена Ґінзбурга зустрілася з естонською командою "Тарту Улікоол", яка наразі посідає дев'яте місце в турнірній таблиці та мала в цьому сезоні чотири перемоги й дві поразки.

"Прометей" домінував упродовж майже всього матчу. Після першої чверті українці повели з 12-очковим відривом, а на екваторі зустрічі вели з рахунком 53:15.

Третю чверть українці виграли з 9-очковою перевагою. В останній опоненти вели рівну боротьбу, але "Прометей" врешті впевнено здобув перемогу з розгромним рахунком – 101:64.

Найрезультативнішим гравцем команди став американець Ді Джей Стівенс, який, який приніс 19 очок та оформив одне підбирання. 11 підбирань також реалізував чех Ондржей Балвін.

Латвійсько-естонська ліга 2022/23

• "Прометей" (Україна) – "Тарту Улікоол" (Естонія) 101:64 (26:14, 27:11, 25:16, 23:23)

За підсумком шести матчів "Прометей" очолює турнірну таблицю з шістьма перемогами поспіль.

• Турнірна таблиця (топ-5)
  1. "Прометей" (Україна) – 6 перемог (6 матчів)
  2. "Вентспілс" (Латвія) – 6 (7)
  3. "Пярну" (Естонія) – 3 (4)
  4. "Огре" (Латвія) – 4 (6)
  5. "Рапла" (Естонія) – 3 (5)

• 2 листопада. 21:15. "Ховентут Бадалона" – "Прометей" (регулярний чемпіонат Єврокубка).
  • 5 листопада. 18:30. "Прометей" – "Бетсейф/Лієпая" (Латвійсько-естонська ліга).