"Росії не місце в Радбезі ООН" — Зеленський у розмові з Гутеррешем

"Росії не місце в Радбезі ООН" — Зеленський у розмові з Гутеррешем

"Росії не місце в Радбезі ООН" — Зеленський у розмові з Гутеррешем
Президент України Володимир Зеленський та генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш, 18 серпня 2022 року, фото: Офіс президента

Сьогодні 31 жовтня Володимир Зеленський поговорив з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем. Президент зокрема поінформував Гутерреша про новий рівень ескалації через російські дії та закликав до відповідної реакції.

"Терор проти українських енергооб’єктів, а ще й на тлі намагання Росії загострити світову продовольчу кризу – це очевидні докази того, що Росія й надалі протиставлятиме себе всій міжнародній спільноті", — сказав Зеленський під час вечірнього звернення.

Він наголосив, що в такому разі Росії не місце в Радбезі ООН та всіх інших міжнародних структурах.

Як зазначив Зеленський у Twitter, під час розмови з генеральним секретарем ООН він також підтвердив відданість України зерновій угоді та готовність залишатися гарантом продовольчої безпеки у світі.

Читайте також: "Зернова угода": Україна, Туреччина та ООН узгодили подальший рух суден

Що відомо

  • Уранці 31 жовтня в усіх регіонах України була оголошена повітряна тривога. За деякий час у низці українських міст пролунали вибухи. Влучання були зафіксовані у Київській, Запорізькій, Чернівецькій, Черкаській, Харківській, Кіровоградській, Вінницькій областях. Прем’єр Денис Шмигаль згодом повідомив, що росіяни пошкодили 18 об’єктів. Більша частина — енергетичні.

Читайте також

Україна активно працює над тим, щоб вилучити Росію з Радбезу ООН — Подоляк

Видалити "ракову пухлину". Чи можна виключити Росію з Радбезу ООН

На початок