30 країн Європи заблокували російські пропагандистські канали — Нацрада

30 країн Європи заблокували російські пропагандистські канали — Нацрада

30 країн Європи заблокували російські пропагандистські канали — Нацрада
Фото: publish.com.ua

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 30 країн Європи заблокували російські пропагандистські канали Russia Today та "Спутник".

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомила голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк.

"Вже 30 європейських країн заблокували трансляції "RT" та "Спутника". Найактивніше російській пропаганді протидіють країни Балтії та Польща", — розповіла посадовиця.

За її словами, при цьому такі країни, як Естонія та Німеччина поруч із блокуванням російської пропаганди забезпечують трансляцію українських каналів.

Ольга Герасим'юк також розповіла, що Україна надала докази про те, що, в ефірах російських каналів лунають прогнози не лише на адресу українців, але й європейців, через що Франція вже заблокувала телеканал "НТВ-Мир". За її словами, Нацрада підтримує постійний зв’язок зі своїми колегами із Франції.

Окрім того, посадовиця зазначила, що український регулятор попросив соцмережу Twitter заблокувати акаунти ще п’яти російських пропагандистських каналів.

Читайте також

В Україну приїдуть перші NASAMS, інспектори МАГАТЕ перевірять два ядерних об'єкти на запит уряду. 247 день війни. Онлайн

·

На початок