У Ґданську створили Асоціацію громад України та Польщі. Співпраця почнеться з Ірпеня

У Ґданську створили Асоціацію громад України та Польщі. Співпраця почнеться з Ірпеня

У Ґданську створили Асоціацію громад України та Польщі. Співпраця почнеться з Ірпеня
Фото: Олександр Маркушин/Telegram

27 жовтня на сесії Ґданської міської ради було створено Асоціацію громад України та Польщі. Про це повідомив мер м. Ірпінь Олександр Маркушин.

Зазначається, що діяльність асоціації розпочнеться з співпраці між Ірпінською громадою та Метрополією міст Ґданськ, Ґдиня та Сопот.

Ірпінь Київської області розпочав співпрацю з кількома містами у Польщі
Виступ мера Ірпеня на сесії Ґданської міської ради у Польщі Фото: Олександр Маркушин/Telegram

"Наша мета – щоб кожне польське місто, містечко чи село мало свого надійного побратима в Україні. Щоб разом ми продовжували робити те, що роблять наші країни зараз – підтримували одне одного, допомагали одне одному, спільно боролися зі злом і спільно раділи нашим перемогам", — каже Маркушин.

Що відомо

  • 4 жовтня Ірпінь та мексиканське місто Тлахомулько офіційно стали містами-побратими. Тепер міста співпрацюватимуть у сферах культури, освіти, медицини та економіки.
  • 13 вересня до Ірпеня приїхала делегація з Канади – міністр освіти і раннього розвитку дитини провінції Нью-Брансвік Домінік Карді та виконавча директорка з ранньої грамотності Джулія Сміт. Вирішували питання відновлення закладів освіти у місті. Під час зустрічі, зокрема, домовилися про те, що Ірпінь та канадське місто Нью-Брансвік стали побратимами.
  • Міська влада Маямі 19 липня оголосила Ірпінь містом-побратимом, щоб полегшити переправку зброї для українських поліцейських. Ініціатором ідеї виступив комісар поліції Маямі Кен Рассел. Акцію з викупу зброї в містян під назвою "Guns 4 Ukraine" місцева поліція провела в червні.

Читайте також

Росія може атакувати Київ з Білорусі. Але ознак цього поки немає — Генштаб

На Київщині встановлено 15 потерпілих від сексуальних злочинів військових РФ

У Києві та області застосують екстрені відключення світла на невизначений термін. Яка причина

На початок