Вночі не відключають. У Кіровоградській області продовжують аварійні відключення електроенергії

Вночі не відключають. У Кіровоградській області продовжують аварійні відключення електроенергії

Вночі не відключають. У Кіровоградській області продовжують аварійні відключення електроенергії
Фото: unsplash.com Fré Sonneveld

У Кіровоградській області продовжують виключати електроенергію в аварійному режимі. Це роблять з 07:00 до 23:00 на дві-чотири години, розповіла Суспільному речниця "Кіровоградобленерго" Олена Данильченко.

За її словами, ця інформація актуальна на 12:00, ситуація може змінись у будь-який час.

Відключення роблять за вказівки "Укренерго". Система електропостачання в Україні є об’єднаною з усіма регіонами. Щоб не допустити масштабної аварії всеукраїнської системи зі знеструмленням великих територій, систему балансують аварійними відключеннями по всій країні.

Примусові обмеження споживачів електроенергії – контрольований захід, повідомили в "Укренерго". Свідоме зниження споживання електроенергії, особливо в години ранкового та вечірнього піку споживання (6:00-11:00 та 17:00-23:00), зменшує ризик перевантаження в мережах. "Просимо споживачів свідомо та ощадливо підходити до споживання електроенергії, не вмикати в мережу одночасно два або більше потужних електроприладів, а також за можливості перенести користування деякими з них на нічний період (пральні машини, бойлери, обігрівачі тощо)", – йдеться у повідомленні.

Що відомо

Причина розбалансованості системи – пошкодження російською армією об’єктів електроенергетики України. 22 жовтня Армія РФ завдала ракетних ударів по енергетичних об’єктах у Кропивницькому та Голованівському районах Кіровоградської області. Без електроенергії було 70 тисяч абонентів у 219 населених пунктах регіону. "Фактично, об’єднана енергетична система України функціонує зараз в надзвичайному режимі, що означає зниження рівнів надійності роботи та якості електропостачання", – сказала речниця.

Читайте також

  • У "Кіровоградобленерго" не можуть наперед скласти графіки аварійних відключень електроенергії
  • Онуфріївська громада виділяє 2 мільйона гривень на компенсацію збитків від падіння російської ракети
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок