Український баскетболіст спробує себе у відборі до НБА

Український баскетболіст спробує себе у відборі до НБА

Український баскетболіст спробує себе у відборі до НБА Facebook basket.com.ua

Нападник українського "Хіміка" Андрій Войналович виставив свою кандидатуру на щорічну ярмарку талантів (драфт) й має шанс потрапити до найпрестижнішої баскетбольної ліги світу.

21-річний форвард "Хіміка" (Южне, Одеська область) увійшов до списку 42 міжнародних гравців, які виставили свої кандидатури на щорічний драфт. Про це стало відомо з офіційного сайту НБА.

Драфт відбувається після закінчення сезону в НБА. На церемонії, яка традиційно проводиться в Нью-Йорку, клуби НБА по черзі обирають молодих баскетболістів. Основна ідея драфту — в тому, що усі команди ліги мають рівні шанси отримати до свого складу сильного баскетболіста.

Войналович перебуває в категорії early-entrance, тобто за віком уже має змогу виставлятися на драфт, і водночас може знятися з ярмарки за 10 днів до її початку, якщо виникне необхідність.

Андрій Войналович є кандидатом до національної збірної України. Минулого сезону провів за "Хімік" 24 матчі й набирав у середньому по 7,9 очка, здійснював 4 підбори та виконував 1,7 передачі за 28 хвилин на паркеті. Також гравець був одним із лідерів молодіжної збірної на чемпіонаті Європи в Ізраїлі-2019.

Драфт НБА у 2020 році був запланований на 25 червня, утім, через пандемію подію перенесено на невизначений термін.

Що відомо

  • Розіграш НБА було зупинено в березні на невизначений термін, після виявлення першого випадку зараження на коронавірус у французького центрового "Юти Джаз" Руді Гобера. Серед захворілих також - суперзірка НБА Кевін Дюрант. Про нові випадки захворювання ліга не повідомляє.
  • Український атакувальний захисник "Детройт Пістонс" Святослав Михайлюк припустив, коли може відновитися сезон НБА, та розповів Суспільному, як проводить час на карантині.
Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start