Баскетболіст Святослав Михайлюк розповів, коли дограють сезон НБА, та про карантин в Америці

Баскетболіст Святослав Михайлюк розповів, коли дограють сезон НБА, та про карантин в Америці

Ексклюзивно
Баскетболіст Святослав Михайлюк розповів, коли дограють сезон НБА, та про карантин в Америці Associated Press

Представник України у найпрестижнішій баскетбольній лізі світу повідомив, що сезон НБА можуть дограти влітку й матчі відбудуться в Лас-Вегасі.

Поки першість зупинена, атакувальний захисник "Детройт Пістонс" Святослав Михайлюк має час на спілкування зі своїм наставником і другом, тренером "Черкаських мавп" Максимом Міхельсоном. Як повідомляє спортивний "квартирник" Суспільного, саме йому баскетболіст довірив чутки про нові строки й місце проведення чемпіонату.

А з Суспільним Михайлюк поділився, яка нині ситуація в США та як він проводить час на карантині.

"Стараюся підтримувати форму як можу, тому що сезон може відновитись, і я маю бути підготовленим та конкурентоспроможним.

Бігаю кроси, займаюся фізичною підготовкою, бігаю з м'ячем на свіжому повітрі. Щоправда, повноцінної змоги тренуватися немає, адже зали закриті. Тому чекаю на закінчення карантину. Виходити дозволяють, але ми зобов'язані тримати соціальну дистанцію і не перебувати в колі людей більше ніж 10 осіб.

Безумовно, відсутність повноцінних тренувань та ігрової практики — це проблема для баскетболістів. Утім, є й деякі плюси. Це можливість обдумати варіанти діяльності після завершення баскетбольної кар'єри й вже почати розвивати ці ідеї", — сказав Михайлюк.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start